IX. Halové MČR v Crossmintonu

IX. Halové MČR v crossmintonu pod herní nadvládou členů NC, SVS a TSM

Pardubice 27.11.2021
11 předních klubů, vyslalo i přes složitou coronavirovou situlaci, své reprezentanty do bojů o tituly nejcennější. Podle očekávání mistrovské tituly získali reprezentanti ČR zastoupení v klubech napříč ČR. MČR se zúčastnili všichni reprezentanti, kteří absolvovali zahraniční výjezdy 2020-2021.

MČR dominovali Makrlík, Knoflíček, Hogenová, Šimková, Krpálková, Holešínská, Rada a Krupička.

V družstvech patří absolutorium MAKAKO Český Těšín, jehož výprava čítala 25 členů.

9. HMČR proběhlo v naprosté pohodě v souladu s předvánoční atmosférou. Zároveň chceme poděkovat všem účastníkům za korektní přístup při maximálním dodržování bezpečnostních opatření a všech hygienických pokynů.

Open

1. Petr Makrlík
2. Daniel Knoflíček
3. Pavel Rada
3. Matěj Krupička

Ženy

1. Tereza Šimková
2. Tereza Hogenová
3. Hana Hodáková
3. Zuzana Holešínská

 

Open čtyřhra

1. Matěj Krupička – Pavel Rada
2. Marcel Patěk – Tereza Šimková
3. Petr Makrlík – Daniel Knoflíček
3. Petr Makrlík jun. – David Brož

Mix čtyřhra
1. Petr Makrlík – Tereza Hogenová
2. Marcel Patěk – Tereza Šimková
3. Milan Moravec – Zuzana Holešínská
3. Jan Swienczek – Natálie Mazurová

Ženy čtyřhra

1. Tereza Hogenová – Tereza Šimková
2. Zuzana Holešínská – Daniela Šimonková
3. Tereza Kročková – Natálie Mazurová
3. Lucie Bury – Viktorie Bury

U18 chlapci

1. Pavel Rada
2. Michal Žulevič
3. Matěj Krupička
3. Jakub Rodák

U18 dívky

1. Zuzana Holešínská
2. Natálie Krpálková
3. Barbora Silná
3. Daniela Šimonková

U14 Open

1. Natálie Krpálková
2. Viktorie Bury
3. Julie Rezdovičová
3. Marcel Vávra

U18 Open čtyřhra

1. Matěj Krupička – Pavel Rada
2. Michal Žulevič – Zuzana Holešínská
3. Natálie Krpálková – Daniela Šimonková
3. Viktorie Bury – Julie Rezdovičová

U12 Open

1. Laura Škutová
2. Mirek Kalus
3. Elisa Rucká
3. Alena Matochová

U12 čtyřhra

1. Viktorie Bury – Elisa Rucká
2. Julie Rezdovičová – Laura Škutová
3. Mirek Kalus – Alena Matochová

O40 muži
1. Marcel Patěk
2. Milan Moravec
3. Vladimír Kroček
3. Petr Makrlík