Monthly Archives: Březen 2016

Další turnaj v květnu v Ostravě

Po prvním letošním mezinárodním turnaji se již můžeme pomalu začít těšit na další setkání v ČR, tentokrát již třetí rok v řadě v květnu v Ostravě. Pro letošek je důležitým datem sobota 21. května a hrát se bude tradičně ve Sportovním centru Dubina.

Veškeré detailní údaje naleznete jako vždy v propozicích, přihlašování pak probíhá standardně přes Ophardt systém – připomínáme nutnost platné licence pro turnaje ICO. Čekají nás všechny singlové kategorie a Open čtyřhra, kapacita turnaje je stanovena na 100 sportovců, kteří budou mít k dispozici až 9 crossmintonových kurtů.

Startovné na turnaj posílejte dle pokynů v propozicích předem na účet pořádajícího oddílu SK MaKaKo Český Těšín č. 107-7248370277/0100 s vaším jménem ve zprávě, a to do 7. května. Výše startovného je 20 Euro/500 Kč pro dospělé a 8 Euro/200 Kč pro mládež. Za čtyřhru pak každý pár zaplatí také 8 Euro nebo 200 Kč. V případě jakýchkoliv dotazů se s důvěrou obracejte na pořádající oddíl a Pavla Maška na e-mailu.

Mezitím se naši hráči zúčastní řady turnajů v zahraničí, mezi největší pak bude patřit ICO Speedminton(R) Polish Open ve Varšavě 9. dubna, který se bude hrát na národním fotbalovém stadionu PGE Narodowy pod zataženou střechou – a to určitě slibuje velký zážitek pro všechny účastníky!