Úspěchy

MS a ME – kategorie JUNIOŘI

Turnaj Místo konání Umístění Hráč/hráčka Kategorie
Mistrovství světa 2019 Budapešť, Maďarsko 1. místo Matěj Krupička U14 muži
Mistrovství světa 2019 Budapešť, Maďarsko 1. místo Zuzana Holešínská U14 ženy
Mistrovství světa 2019 Budapešť, Maďarsko 1. místo Natálie Krpálková U12 ženy
Mistrovství světa 2019 Budapešť, Maďarsko 2. místo Ondřej Volek, Jan Lichý Čtyřhra U18 muži
Mistrovství světa 2019 Budapešť, Maďarsko 3. místo Andrea Škodová U14 ženy
Mistrovství světa 2019 Budapešť, Maďarsko 3. místo Matěj Krupička, Pavel Rada Čtyřhra U18 muži
Mistrovství světa 2019 Budapešť, Maďarsko 3. místo Jesika Škodová, Andrea Škodová Čtyřhra U18 ženy
Mistrovství evropy 2018 Skien, Norsko 1. místo Anna Andrlová U18 dívky
Mistrovství evropy 2018 Skien, Norsko 2. místo Matěj Krupička U14 chlapci
Mistrovství evropy 2018 Skien, Norsko 3. místo Jakub Melichar U18 chlapci
Mistrovství evropy 2018 Skien, Norsko 3. místo Jesika Škodová U18 dívky
Mistrovství evropy 2018 Skien, Norsko 3. místo Pavel Rada U14 chlapci
Mistrovství evropy 2018 Skien, Norsko 3. místo Jakub Melichar, Jan Lichý Čtyřhra U18 chlapci
Mistrovství světa 2017 Varšava, Polsko 1. místo Eliška Andrlová U18 dívky
Mistrovství světa 2017 Varšava, Polsko 1. místo Matěj Krupička U12 chlapci
Mistrovství světa 2017 Varšava, Polsko 3. místo Anna Andrlová, Eliška Andrlová Čtyřhra U18 dívky
Mistrovství světa 2017 Varšava, Polsko 3. místo Jakub Melichar, Jan Lichý Čtyřhra U18 chlapci
Mistrovství evropy 2016 Gouesnou, Francie 2. místo Jakub Melichar, Jan Lichý Čtyřhra U18 chlapci
Mistrovství světa 2015 Berlín, Německo 1. místo Eliška Andrlová U18 dívky
Mistrovství světa 2015 Berlín, Německo 2. místo Anna Andrlová, Eliška Andrlová čtyřhra U18 dívky
Mistrovství světa 2015 Berlín, Německo 3. místo Anna Andrlová U18 dívky
Mistrovství evropy 2014 Varšava, Polsko 2. místo Eliška Andrlová U14 dívky
Mistrovství evropy 2014 Varšava, Polsko 3. místo Anna Andrlová, Eliška Andrlová Čtyřhra U18 dívky
Mistrovství světa 2013 Berlín, Německo 3. místo Anna Andrlová U14 dívky

MS a ME – kategorie DOSPĚLÍ

Turnaj Místo konání Umístění Hráč/hráčka Kategorie
Mistrovství světa 2019 Budapešť, Maďarsko 2. místo Petr Makrlík, Daniel Knoflíček Čtyřhra Open muži
Mistrovství světa 2019 Budapešť, Maďarsko 3. místo Petr Makrlík Open muži
Mistrovství světa 2019 Budapešť, Maďarsko 3. místo Eliška Andrlová Ženy
Mistrovství světa 2019 Budapešť, Maďarsko 3. místo Eliška Andrlová, Anna Andrlová Čtyřhra ženy
Mistrovství evropy 2018 Skien, Norsko 1. místo Petr Makrlík Open muži
Mistrovství evropy 2018 Skien, Norsko 1. místo Eliška Andrlová Ženy
Mistrovství evropy 2018 Skien, Norsko 1. místo Petr Makrlík, Daniel Knoflíček Čtyřhra Open muži
Mistrovství evropy 2018 Skien, Norsko 3. místo Eliška Andrlová, Anna Andrlová Čtyřhra ženy

MS a ME – kategorie SENIOŘI

Turnaj Místo konání Umístění Hráč/hráčka Kategorie
Mistrovství světa 2019 Budapešť, Maďarsko 2. místo Markéta Wernerová Ženy O40
Mistrovství světa 2019 Budapešť, Maďarsko 2. místo Markéta Wernerová, Radka Vašíčková Čtyřhra O40 ženy
Mistrovství evropy 2018 Skien, Norsko 2. místo Pavel Podvolecký Muži O40
Mistrovství světa 2017 Varšava, Polsko 2. místo Jana Scholzová O50 ženy
Mistrovství světa 2017 Varšava, Polsko 2. místo Pavel Podvolecký, Marcel Patěk Čtyřhra O40 muži
Mistrovství světa 2017 Varšava, Polsko 3. místo Pavel Podvolecký O40 muži
Mistrovství evropy 2012 Poreč, Chorvatsko 3. místo Pavel Podvolecký Muži O40

Mistrovství světa národů – ICO Nations Cup

Turnaj Místo konání Umístění ČR Složení týmu
2016 Brno, Česko skupinová fáze J.Juráš,   P.Podvolecký,   R.Juráš,   E.Andrlová,   A.Andrlová
2017 Zabok, Chorvatsko 2. místo P.Makrlík jr.,   P.Podvolecký,   M.Patěk,   K.Janáčková,   E.Andrlová
2018 Laško, Slovinsko 1. místo P.Makrlík jr.,   D.Knoflíček,   P.Makrlík sr.,   Z.Kubáňová,   J.Škodová
2019 Praha, Česko xxx P.Makrlík jr.,   D.Knoflíček,   P.Vosátka,   Z.Kubáňová,   J.Škodová

ICO Turnaje 500/1000b. – kategorie JUNIOŘI

Turnaj Místo konání Umístění Hráč/hráčka Kategorie
ICO Crossminton Hungarian Open 2019 Kartal, Maďarsko 1. místo Natálie Krpálková U12 ženy
ICO Crossminton Hungarian Open 2019 Kartal, Maďarsko 3. místo Natálie Krpálková Čtyřhra U18 ženy
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 2. místo Matěj Krupička, Jan Rodák Čtyřhra U18 chlapci
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 3. místo Jan Lichý, Ondřej Volek Čtyřhra U18 chlapci
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 1. místo Matěj Krupička U14 chlapci
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 2. místo Jesika Škodová, Andrea Škodová Čtyřhra U18 ženy
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 3. místo Jesika Škodová U18 ženy
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 1. místo Zuzana Holešinská U14 ženy
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 3. místo Andrea Škodová U14 ženy
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 1. místo Natálie Krpálková U12 ženy
ICO Crossminton Serbian Open 2019 Sombor, Srbsko 1. místo Matěj Krupička, Pavel Rada Čtyřhra U18 chlapci
ICO Crossminton Serbian Open 2019 Sombor, Srbsko 1. místo Matěj Krupička U14 chlapci
ICO Crossminton Serbian Open 2019 Sombor, Srbsko 2. místo Pavel Rada U18 chlapci
ICO Crossminton Austrian Open 2019 Wien, Rakousko 3. místo Jesika Škodová U18 ženy
ICO Crossminton Austrian Open 2019 Wien, Rakousko 1. místo Zuzana Holešinská U14 ženy
ICO Crossminton Austrian Open 2019 Wien, Rakousko 2. místo Andrea Škodová U14 ženy
ICO Crossminton Polish Open 2019 Warszawa, Polsko 1. místo Jesika Škodová U18 ženy
ICO Crossminton Polish Open 2019 Warszawa, Polsko 3. místo Veronika Cibulková U18 ženy
ICO Crossminton Slovak Open 2019 Banská Bystrica, Slovensko 3. místo Jesika Škodová U18 ženy
ICO Crossminton Slovak Open 2019 Banská Bystrica, Slovensko 3. místo Veronika Cibulková U18 ženy
ICO Crossminton German Open 2019 Hannover, Německo 3. místo Pavel Rada U18 chlapci
ICO Crossminton German Open 2019 Hannover, Německo 1. místo Matěj Krupička U14 chlapci
ICO Crossminton German Open 2019 Hannover, Německo 3. místo Veronika Cibulková U18 ženy
ICO Crossminton German Open 2019 Hannover, Německo 2. místo Zuzana Holešinská U14 ženy
ICO Crossminton German Open 2019 Hannover, Německo 1. místo Matěj Krupička, Pavel Rada Čtyřhra U18 chlapci
ICO Crossminton Croatian Open 2019 Zagreb, Chorvatsko 2. místo Zuzana Holešinská Čtyřhra U18 ženy
ICO Crossminton Croatian Open 2019 Zagreb, Chorvatsko 1. místo Zuzana Holešinská U14 ženy
ICO Crossminton Neisse Junior Open 2019 Görlitz, Německo 3. místo Jan Lichý U18 chlapci
ICO Crossminton Neisse Junior Open 2019 Görlitz, Německo 1. místo Natálie Krpálková U12 ženy
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 2. místo Matěj Krupička Čtyřhra U18 chlapci
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 1. místo Matěj Krupička U14 chlapci
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 2. místo Jesika Škodová, Andrea Škodová Čtyřhra U18 ženy
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 3. místo Zuzana Holešinská, Veronika Cibulková Čtyřhra U18 ženy
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 3. místo Jesika Škodová U18 ženy
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 1. místo Zuzana Holešinská U14 ženy
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 3. místo Andrea Škodová U14 ženy
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 2. místo Natálie Krpálková U12 ženy
ICO Speedminton® German Open 2018 Fürstenfeldbruck, Německo 2. místo Andrea Škodová U14 ženy
ICO Speedminton® German Open 2018 Fürstenfeldbruck, Německo 1. místo Zuzana Holešinská U12 ženy
ICO Speedminton® German Open 2018 Fürstenfeldbruck, Německo 3. místo Jesika Škodová U18 ženy
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 3. místo Lukáš Makarov, Matěj Dolanský Čtyřhra U12 chlapci
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 2. místo Jindřich Pojmon U10 děti
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 3. místo Martin Holešinský U10 děti
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 3. místo Eduard Kollár U10 děti
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 2. místo Pavel Rada U14 chlapci
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 3. místo Matěj Krupička U14 chlapci
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 1. místo Ondřej Volek, Jakub Melichar Čtyřhra U18 chlapci
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 3. místo Jesika Škodová U18 ženy
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 2. místo Andrea Škodová U14 ženy
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 1. místo Zuzana Holešinská U12 ženy
ICO Speedminton® Serbian Open 2018 Sombor, Srbsko 1. místo Pavel Rada U14 chlapci
ICO Speedminton® Serbian Open 2018 Sombor, Srbsko 3. místo Jan Lichý U18 chlapci
ICO Speedminton® Serbian Open 2018 Sombor, Srbsko 1. místo Pavel Rada Čtyřhra U18 chlapci
ICO Speedminton® Polish Open 2018 Warszawa, Polsko 2. místo Jan Lichý, Jakub Melichar Čtyřhra U18 chlapci
ICO Speedminton® Polish Open 2018 Warszawa, Polsko 3. místo Ondřej Volek, Matěj Krupička Čtyřhra U18 chlapci
ICO Speedminton® Polish Open 2018 Warszawa, Polsko 2. místo Matěj Krupička U14 chlapci
ICO Speedminton® Polish Open 2018 Warszawa, Polsko 2. místo Jakub Melichar U18 chlapci
ICO Speedminton® Polish Open 2018 Warszawa, Polsko 1. místo Zuzana Holešinská U12 open
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2018 Banská Bystrica, Slovensko 2. místo Zuzana Holešinská U12 open
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2018 Banská Bystrica, Slovensko 3. místo Ondřej Volek U18 chlapci
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2018 Banská Bystrica, Slovensko 3. místo Jakub Melichar U18 chlapci
ICO Speedminton® Croatian Open 2018 Zagreb, Chorvatsko 1. místo Zuzana Holešinská U12 dívky
ICO Speedminton® Croatian Open 2018 Zagreb, Chorvatsko 1. místo Jakub Melichar U18 chlapci
ICO Speedminton® Croatian Open 2018 Zagreb, Chorvatsko 3. místo Jan Lichý U18 chlapci
ICO Speedminton® Croatian Open 2018 Zagreb, Chorvatsko 2. místo Jan Lichý, Jakub Melichar Čtyřhra U18 chlapci
ICO Speedminton® Hungarian Open 2018 Kiskunfélegyháza, Maďarsko 3. místo Pavel Rada Čtyřhra U18 chlapci
ICO Speedminton® Hungarian Open 2018 Kiskunfélegyháza, Maďarsko 3. místo Matěj Krupička U14 chlapci
ICO Speedminton® Hungarian Open 2018 Kiskunfélegyháza, Maďarsko 3. místo Pavel Rada U14 chlapci
ICO Speedminton® Hungarian Open 2018 Kiskunfélegyháza, Maďarsko 1. místo Zuzana Holešinská U12 dívky
ICO Speedminton® Slovenian Open 2018 Laško, Slovinsko 3. místo Pavel Rada U14 chlapci
ICO Speedminton® Slovenian Open 2018 Laško, Slovinsko 2. místo Martin Holešinský U10 děti
ICO Speedminton® Slovenian Open 2018 Laško, Slovinsko 2. místo Jan Lichý, Jakub Melichar Čtyřhra U18 chlapci
ICO Speedminton® Dutch Open 2017 Baarn, Holandsko 3. místo Jakub Melichar U18 chlapci
ICO Speedminton® Dutch Open 2017 Baarn, Holandsko 1. místo Matěj Krupička U12 chlapci
ICO Speedminton® Dutch Open 2017 Baarn, Holandsko 3. místo Pavel Rada U14 chlapci
ICO Speedminton® Serbian Open 2017 Sombor, Srbsko 1. místo Jan Lichý, Jakub Melichar Čtyřhra U18 chlapci
ICO Speedminton® Serbian Open 2017 Sombor, Srbsko 2. místo Jan Lichý U18 chlapci
ICO Speedminton® Serbian Open 2017 Sombor, Srbsko 3. místo Jakub Melichar U18 chlapci
ICO Speedminton® Serbian Open 2017 Sombor, Srbsko 1. místo Matěj Krupička U12 chlapci
ICO Speedminton® Czech Open 2017 Brno, Česko 1. místo Matěj Krupička U12 chlapci
ICO Speedminton® Czech Open 2017 Brno, Česko 3. místo Jakub Melichar U18 chlapci
ICO Speedminton® Czech Open 2017 Brno, Česko 3. místo Ondřej Volek U18 chlapci
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2017 Banská Bystrica, Slovensko 2. místo Pavel Rada U14 chlapci
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2017 Banská Bystrica, Slovensko 1. místo Matěj Krupička U12 chlapci
ICO Speedminton® German Open 2017 Fürstenfeldbruck, Německo 3. místo Pavel Rada U14 chlapci
ICO Speedminton® German Open 2017 Fürstenfeldbruck, Německo 1. místo Matěj Krupička U12 chlapci
ICO Speedminton® Slovenian Open 2017 Laško, Slovinsko 2. místo Eliška Andrlová U18 dívky
ICO Speedminton® Slovenian Open 2017 Laško, Slovinsko 3. místo Anna Andrlová U18 dívky
ICO Speedminton® Slovenian Open 2017 Laško, Slovinsko 3. místo Jakub Melichar, Jan Lichý Čtyřhra U18 chlapci

ICO Turnaje 500/1000b. – kategorie DOSPĚLÍ

Turnaj Místo konání Umístění Hráč/hráčka Kategorie
ICO Crossminton Swiss Open 2019 Weinfelden, Švýcarsko 1. místo Daniel Knoflíček Open muži
ICO Crossminton Swiss Open 2019 Weinfelden, Švýcarsko 1. místo Petr Makrlík st., Daniel Knoflíček Čtyřhra Open muži
ICO Crossminton Hungarian Open 2019 Kartal, Maďarsko 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Crossminton Hungarian Open 2019 Kartal, Maďarsko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Crossminton Hungarian Open 2019 Kartal, Maďarsko 2. místo Petr Makrlík st., Daniel Knoflíček Čtyřhra Open muži
ICO Crossminton Hungarian Open 2019 Kartal, Maďarsko 3. místo Daniel Knoflíček Open muži
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 3. místo Petr Makrlík st., Marcel Patěk Čtyřhra Open muži
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 2. místo Radka Vašíčková, Markéta Wernerová Čtyřhra ženy
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 3. místo Aneta Huczalová, Alena Beneszová Čtyřhra ženy
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 3. místo Naďa Suchá Čtyřhra ženy
ICO Crossminton Serbian Open 2019 Sombor, Srbsko 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Crossminton Serbian Open 2019 Sombor, Srbsko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Crossminton Latvian Open 2019 Riga, Lotyšsko 2. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Crossminton Latvian Open 2019 Riga, Lotyšsko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Crossminton Latvian Open 2019 Riga, Lotyšsko 2. místo Eliška Andrlová, Anna Andrlová Čtyřhra ženy
ICO Crossminton Latvian Open 2019 Riga, Lotyšsko 3. místo Eliška Andrlová Ženy
ICO Crossminton Latvian Open 2019 Riga, Lotyšsko 3. místo Anna Andrlová Ženy
ICO Crossminton Latvian Open 2019 Riga, Lotyšsko 1. místo Petr Makrlík st., Marcel Patěk Čtyřhra Open muži
ICO Crossminton Austrian Open 2019 Wien, Rakousko 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Crossminton Austrian Open 2019 Wien, Rakousko 1. místo Petr Makrlík, Daniel Knoflíček Čtyřhra Open muži
ICO Crossminton Austrian Open 2019 Wien, Rakousko 1. místo Eliška Andrlová, Anna Andrlová Čtyřhra ženy
ICO Crossminton Austrian Open 2019 Wien, Rakousko 3. místo Eliška Andrlová Ženy
ICO Crossminton Polish Open 2019 Warszawa, Polsko 1. místo Daniel Knoflíček Open muži
ICO Crossminton Polish Open 2019 Warszawa, Polsko 1. místo Petr Makrlík, Daniel Knoflíček Čtyřhra Open muži
ICO Crossminton Slovak Open 2019 Banská Bystrica, Slovensko 3. místo Markéta Wernerová Ženy
ICO Crossminton German Open 2019 Hannover, Německo 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Crossminton German Open 2019 Hannover, Německo 3. místo Eliška Andrlová Ženy
ICO Crossminton Croatian Open 2019 Zagreb, Chorvatsko 1. místo Eliška Andrlová Ženy
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 3. místo Daniel Knoflíček Čtyřhra Open muži
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 3. místo Daniel Knoflíček Open muži
ICO Speedminton® Spanish Open 2018 Gran Canaria, Španělsko 3. místo Pavel Podvolecký, Roman Juráš Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® German Open 2018 Fürstenfeldbruck, Německo 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® German Open 2018 Fürstenfeldbruck, Německo 3. místo Daniel Knoflíček Open muži
ICO Speedminton® German Open 2018 Fürstenfeldbruck, Německo 3. místo Eliška Andrlová Ženy
ICO Speedminton® German Open 2018 Fürstenfeldbruck, Německo 1. místo Daniel Knoflíček Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® German Open 2018 Fürstenfeldbruck, Německo 2. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® German Open 2018 Fürstenfeldbruck, Německo 3. místo Jesika Škodová, Tereza Cibulková Čtyřhra ženy
ICO Speedminton® German Open 2018 Fürstenfeldbruck, Německo 3. místo Eliška Andrlová, Anna Andrlová Čtyřhra ženy
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 2. místo Daniel Knoflíček Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 3. místo Daniel Knoflíček Open muži
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 2. místo Eliška Andrlová, Anna Andrlová Čtyřhra ženy
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 2. místo Eliška Andrlová Ženy
ICO Speedminton® Serbian Open 2018 Sombor, Srbsko 1. místo Petr Makrlík, Daniel Knoflíček Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® Serbian Open 2018 Sombor, Srbsko 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® Serbian Open 2018 Sombor, Srbsko 3. místo Daniel Knoflíček Open muži
ICO Speedminton® Swedish Open 2018 Gothenborg, Švédsko 2. místo Eliška Andrlová Ženy
ICO Speedminton® Polish Open 2018 Warszawa, Polsko 2. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® Polish Open 2018 Warszawa, Polsko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® Polish Open 2018 Warszawa, Polsko 2. místo Eliška Andrlová, Anna Andrlová Čtyřhra ženy
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2018 Banská Bystrica, Slovensko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2018 Banská Bystrica, Slovensko 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2018 Banská Bystrica, Slovensko 3. místo Eliška Andrlová Ženy
ICO Speedminton® Croatian Open 2018 Zagreb, Chorvatsko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® Croatian Open 2018 Zagreb, Chorvatsko 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® Croatian Open 2018 Zagreb, Chorvatsko 2. místo Eliška Andrlová Ženy
ICO Speedminton® Hungarian Open 2018 Kiskunfélegyháza, Maďarsko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® Hungarian Open 2018 Kiskunfélegyháza, Maďarsko 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® Hungarian Open 2018 Kiskunfélegyháza, Maďarsko 3. místo Daniel Knoflíček Open muži
ICO Speedminton® Hungarian Open 2018 Kiskunfélegyháza, Maďarsko 2. místo Klára Janáčková Čtyřhra ženy
ICO Speedminton® Hungarian Open 2018 Kiskunfélegyháza, Maďarsko 3. místo Klára Janáčková Ženy
ICO Speedminton® Slovenian Open 2018 Laško, Slovinsko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® Slovenian Open 2018 Laško, Slovinsko 3. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® Slovenian Open 2018 Laško, Slovinsko 1. místo Klára Janáčková Čtyřhra ženy
ICO Speedminton® Dutch Open 2017 Baarn, Holandsko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® Dutch Open 2017 Baarn, Holandsko 1. místo Klára Janáčková Ženy
ICO Speedminton® Dutch Open 2017 Baarn, Holandsko 1. místo Klára Janáčková Ženy
ICO Speedminton® Spanish Open 2017 Gran Canaria, Španělsko 3. místo Roman Juráš, Jan Juráš Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® Latvian Open 2017 Riga, Lotyšsko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® Latvian Open 2017 Riga, Lotyšsko 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® Latvian Open 2017 Riga, Lotyšsko 1. místo Klára Janáčková Čtyřhra ženy
ICO Speedminton® Latvian Open 2017 Riga, Lotyšsko 1. místo Klára Janáčková Ženy
ICO Speedminton® Serbian Open 2017 Sombor, Srbsko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® Serbian Open 2017 Sombor, Srbsko 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® Czech Open 2017 Brno, Česko 1. místo Petr, Makrlík, Klára Janáčková Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® Czech Open 2017 Brno, Česko 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® Czech Open 2017 Brno, Česko 2. místo Klára Janáčková Ženy
ICO Speedminton® Czech Open 2017 Brno, Česko 3. místo Eliška Andrlová Ženy
ICO Speedminton® Japan Open 2017 Tokyo, Japonsko 2. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® Japan Open 2017 Tokyo, Japonsko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2017 Banska Bystrica, Slovensko 2. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2017 Banská Bystrica, Slovensko 1. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® German Open 2017 Fürstenfeldbruck, Německo 3. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® German Open 2017 Fürstenfeldbruck, Německo 3. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® Norwegian Open 2017 Oslo, Norsko 1. místo Petr Makrlík Čtyřhra Open muži
ICO Speedminton® Norwegian Open 2017 Oslo, Norsko 2. místo Petr Makrlík Open muži
ICO Speedminton® Swedish Open 2017 Gothenborg, Švédsko 2. místo Petr Makrlík Open muži

ICO Turnaje 500/1000b. – kategorie SENIOŘI

Turnaj Místo konání Umístění Hráč/hráčka Kategorie
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 1. místo Markéta Wernerová O40 ženy
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 1. místo Vladěna Bergmanová O50 ženy
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 2. místo Naďa Suchá O50 ženy
ICO Crossminton Czech Open 2019 Brno, Česko 3. místo Iveta Heczková O50 ženy
ICO Crossminton Serbian Open 2019 Sombor, Srbsko 3. místo Petr Makrlík O50 muži
ICO Crossminton Latvian Open 2019 Riga, Lotyšsko 1. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Crossminton Austrian Open 2019 Wien, Rakousko 3. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Crossminton Polish Open 2019 Warszawa, Polsko 3. místo Markéta Wernerová O40 ženy
ICO Crossminton German Open 2019 Hannover, Německo 1. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Crossminton Croatian Open 2019 Zagreb, Chorvatsko 2. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 3. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Laško, Slovinsko 1. místo Markéta Wernerová O40 ženy
ICO Speedminton® Spanish Open 2018 Gran Canaria, Španělsko 1. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Speedminton® Spanish Open 2018 Gran Canaria, Španělsko 2. místo Roman Juráš O50 muži
ICO Speedminton® German Open 2018 Fürstenfeldbruck, Německo 2. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Speedminton® German Open 2018 Fürstenfeldbruck, Německo 3. místo Markéta Wernerová O40 ženy
ICO Speedminton® Czech Open 2018 Brno, Česko 2. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Speedminton® Serbian Open 2018 Sombor, Srbsko 2. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Speedminton® Serbian Open 2018 Sombor, Srbsko 3. místo Marcel Patěk O40 muži
ICO Speedminton® Serbian Open 2018 Sombor, Srbsko 3. místo Petr Makrlík O50 muži
ICO Speedminton® Polish Open 2018 Warszawa, Polsko 3. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2018 Banská Bystrica, Slovensko 2. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2018 Banská Bystrica, Slovensko 1. místo Jana Scholzová O40 ženy
ICO Speedminton® Croatian Open 2018 Zagreb, Chorvatsko 1. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Speedminton® Croatian Open 2018 Zagreb, Chorvatsko 3. místo Petr Makrlík O50 muži
ICO Speedminton® Hungarian Open 2018 Kiskunfélegyháza, Maďarsko 3. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Speedminton® Dutch Open 2017 Baarn, Holandsko 3. místo Jana Scholzová O35 ženy
ICO Speedminton® Latvian Open 2017 Riga, Lotyšsko 3. místo Petr Makrlík O50 muži
ICO Speedminton® Serbian Open 2017 Sombor, Srbsko 1. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Speedminton® Czech Open 2017 Brno, Česko 3. místo Jana Scholzová O35 ženy
ICO Speedminton® Czech Open 2017 Brno, Česko 3. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2017 Banská Bystrica, Slovensko 3. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2017 Banská Bystrica, Slovensko 3. místo Petr Makrlík O50 muži
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2017 Banská Bystrica, Slovensko 3. místo Markéta Wernerová O35 muži
ICO Speedminton® SLOVAK Open 2017 Banská Bystrica, Slovensko 3. místo Michaela Macurová O35 muži
ICO Speedminton® Norwegian Open 2017 Oslo, Norsko 2. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Speedminton® Hungarian Open 2017 Kiskunfélegyháza, Maďarsko 3. místo Pavel Podvolecký O40 muži
ICO Speedminton® Slovenian Open 2017 Laško, Slovinsko 2. místo Pavel Podvolecký O40 muži