Nad Prahou a Pardubicemi vlály české vlajky – Prague Open, 1.Summer Czech Open

Čeští lvi a lvice rozsápali soupeře ze 4 zemí Evropy !

35 hráčů – Prague Open a 40 hráčů – 1. Summer Czech Open z 5 zemí se utkalo o kovy nejcennější v Praze – Čakovice a Pardubicích – Dříteč.
Podle očekávání dominovala česká elita, členové NC, SVS a TSM při ČAC. Je vysokým přínosem, že trenéři jsou i vysoce úspěšní reprezentanti a mají co předávat.
Ve svých disciplínách a kategoriích, excelovali podle očekávání:
Petr Makrlík jun., Daniel Knoflíček, David Brož, Lucie Plíšková, Zuzana Holešínská, Natálie Krpálková, Marcel Patěk, Markéta Wernerová.
Drápky vystrčily Tereza Hogenová, Tereza Šimková a Kateřina Beranová. Neztratila se ani Anna-Marie Wernerová.
Zranění ramene zabránilo Petru Makrlíkovi atakovat post světové jedničky v jeho kategorii.
               .

Prague Open 2020

15.8.2020 – Praha

Open Division

1.Petr Makrlík jun.
2. Oliver Vincze HUN
3. Milan Macura
3. Patrik Turňa SVK

Female

1.Markéta Wernerová
2. Tereza Šimková
3. Tereza Hogenová
3. Petra Hanžlíková

Open double

1.Petr Makrlík jun. – David Brož
2. Sebastian Christoph – Alexander Naumann GER
3. Oliver Vincze – Karoly Vincze HUN
3. Daniel Knoflíček – Petr Makrlík

Female double

1.Zuzana Holešínská – Kateřina Beranová
2. Radka Vašíčková – Anna Marie Wernerová
3. Lucie Plíšková – Natálie Krpálková

Mix double

1.Lucie Plíšková – Daniel Knoflíček
2. Marcel Patěk – Tereza Hogenová
3. Markéta Wernerová – Miloš Vojáček
3. Jan Lesner – Sára Lesner GER

U14 Female

1.Zuzana Holešínská
2. Natálie Krpálková
3. Kateřina Beranová

O50 Male

1.Karoly Vincze HUN
2. Ferenc Kiss HUN
3. Miloš Vojáček
3. Petr Makrlík

1.Summer Czech Open 2020

16.8.2020 – Golf Spa Kunětická hora – Dříteč

Open Division

1.Petr Makrlík jun.
2. Oliver Vincze HUN
3. David Brož
3. Patrik Turňa SVK

Female

1.Markéta Wernerová
2. Tereza Hogenová
3. Tereza Šimková
3. Jesika Škodová

Open double

1.Petr Makrlík jun. – David Brož
2. Marcel Patěk – Patrik Turňa SVK
3. Oliver Vincze – Karoly Vincze HUN
3. Daniel Knoflíček – Petr Makrlík

Female double

1.Zuzana Holešínská – Kateřina Beranová
2. Jesika Škodová – Andrea Škodová
3. Tereza Hogenová – Tereza Šimková
3. Lucie Plíšková – Natálie Krpálková

Mix double

1.Lucie Plíšková – Daniel Knoflíček
2. Markéta Wernerová – Miloš Vojáček
3. Dana Makrlíková – Milan Moravec
3. Jan Lesner – Sára Lesner GER

U14 Female

1.Natálie Krpálková
2. Zuzana Holešínská
3. Kateřina Beranová
3. Anna Marie Wernerová

O40 Male

1.Marcel Patěk
2. Alexander Kontcha RUS
3. Zdeněk Pustějovský
3. Pavel Pavlíček

O50 Male

1.Karoly Vincze HUN
2. Milan Moravec
3. Miloš Vojáček
3. Ferenc Kiss HUN

O50 Female

1.Dana Makrlíková
2. Marie Muckeová
3. Marcela Kantůrková