7. Mistrovství České republiky v Crossmintonu 2019

23.11.2019 – Crossmintonové centrum Pardubice

Na letošním MČR v crossmintonu se představilo celkem 79 hráčů a hráček, kde v několika kategoriích startovali úřadující mistři světa, Evropy a světové jedničky ve svých kategoriích.

Novinkou letošního MČR bylo, že každý hráč má právo startovat ve 2 kategoriích dvouher a 2 čtyřher. Celkem hráči soupeřili o 19 titulů mistrů republiky pro 2019.

Výsledky:

Muži

1.Petr Makrlík jun. (TK Východočeská sportovní)
2. Daniel Knoflíček (TK Východočeská sportovní)
3. David Brož (TK Východočeská sportovní)
3. Marcel Patěk (Speed Team Praha)

Ženy

1.Jesika Škodová (TK Východočeská sportovní)
2. Radka Vašíčková (TK Východočeská sportovní)
3. Alena Beneszová (Makako Český Těšín)
3. Veronika Cibulková (TK Východočeská sportovní)

Open Čtyřhra

1.Petr Makrlík jun. – David Brož (TK Východočeská sportovní)
2. Daniel Knoflíček (TK Východočeská sportovní) – David Coufal (King Hradec Králové)
3. Milan Macura – Michal Botur (SK Prague United)
3. Michal Hamáček – Jiří Mansfeld (Koukej Letět)

Čtyřhra Ženy

1.Veronika Cibulková – Zuzana Holešínská (TK Východočeská sportovní)
2. Alena Beneszová – Aneta Huczalová (Makako Český Těšín)
3. Jana Zawadzká (Makako Český Těšín) – Radka Vašíčková (TK Východočeská sportovní)
3. Jesika Škodová – Andrea Škodová (TK Východočeská sportovní)

Čtyřhra Mix

1.Petr Makrlík jun. (TK Východočeská sportovní) – Lucie Bury (Makako Český Těšín)
2. Radka Vašíčková – Matěj Krupička (TK Východočeská sportovní)
3. Tomáš Hloušek – Aneta Huczalová (Makako Český Těšín)
3. Jana Zawadzká (Makako Český Těšín) – Milan Macura (SK Prague United)

U18 Chlapci

1.Pavel Rada (TK Východočeská sportovní)
2. Tomáš Mach (TK Východočeská sportovní)
3. Alex Kuchar (TK Východočeská sportovní)
3. Vojtěch Kučera (TK Východočeská sportovní)

U18 Dívky

1.Jesika Škodová (TK Východočeská sportovní)
2. Zuzana Holešínská (TK Východočeská sportovní)
3. Andrea Škodová (TK Východočeská sportovní)
3. Veronika Cibulková (TK Východočeská sportovní)

U18 chlapci Čtyřhra

1.Matěj Krupička – Pavel Rada (TK Východočeská sportovní)
2. David Machura (Koukej Letět) – Tomáš Mach (TK Východočeská sportovní)
3. Marek Žulevič – Michal Žulevič (TK Východočeská sportovní)
3. Alex Kuchar – Vojtěch Kučera (TK Východočeská sportovní)

U18 dívky Čtyřhra

1.Jesika Škodová – Andrea Škodová (TK Východočeská sportovní)
2. Veronika Cibulková – Zuzana Holešínská (TK Východočeská sportovní)
3. Natálie Krpálková (Crossminton Pardubice) – Kateřina Beranová (TK Východočeská sportovní)
3. Mia Moserová – Eliška Mrklovská (TK Východočeská sportovní)

U14 Chlapci

1.Matěj Krupička (TK Východočeská sportovní)
2. Tomáš Mach (TK Východočeská sportovní)
3. Michal Žulevič (TK Východočeská sportovní)
3. Marek Žulevič (TK Východočeská sportovní)

U14 Dívky

1.Zuzana Holešínská (TK Východočeská sportovní)
2. Andrea Škodová (TK Východočeská sportovní)
3. Natálie Krpálková (Crossminton Pardubice)
3. Kateřina Beranová (TK Východočeská sportovní)

U12 Chlapci

1.Jiří Pojmon (Crossminton Pardubice)
2. Michal Stěhula (CC Lomnice nad Popelkou)
3. Jan Kulíšek (TK Východočeská sportovní)
3. Tobiáš Lipina (Makako Český Těšín)

U12 Dívky

1.Natálie Krpálková (Crossminton Pardubice)
2. Viktorie Bury (Makako Český Těšín)
3. Eliška Beneszová (Makako Český Těšín)
3. Simona Sedláčková (Makako Český Těšín)

U12 Čtyřhra

1.Natálie Krpálková – Jindřich Pojmon (Crossminton Pardubice)
2. Jan Kulíšek (TK Východočeská sportovní) – Michal Stěhula (CC Lomnice nad Popelkou)
3. Tobiáš Lipina (Makako Český Těšín) – Martin Korbela (TK Východočeská sportovní)
3. Simona Sedláčková – Eliška Beneszová (Makako Český Těšín)

U10 Mix

1.Viktorie Bury (Makako Český Těšín)
2. Martin Holešínský (TK Východočeská sportovní)
3. Simona Sedláčková (Makako Český Těšín)
3. Eliška Beneszová (Makako Český Těšín)

Muži 40+

1.Marcel Patěk (Speed Team Praha)
2. Petr Makrlík (TK Východočeská sportovní)
3. Martin Průša (Speed Team Praha)
3. Radek Lipina (Makako Český Těšín)

Ženy 40+

1.Radka Vašíčková (TK Východočeská sportovní)
2. Lucie Bury (Makako Český Těšín)
3. Marcela Liptáková (Makako Český Těšín)

Čtyřhra 40+

1.Petr Makrlík (TK Východočeská sportovní) – Marcel Patěk (Speed Team Praha)
2. Libor Skala – Karel Chlubna (SK Prague United)
3. Martin Průša (Speed Team Praha) – Milan Moravec (TK Východočeská sportovní)
3. Radek Lipina – Tomáš Hloušek (Makako Český Těšín)

Muži 50+

1.Petr Makrlík (TK Východočeská sportovní)
2. Milan Moravec (TK Východočeská sportovní)
3. Martin Průša (Speed Team Praha)
3. Tomáš Kabeš (TK Východočeská sportovní)