ICO Crossminton Polish Open 2019

8.6.2019 – Varšava

Na dalším letošním turnaji světové série 500, který se konal ve Varšavě, vybojovali naši hráči celkem 8 medailových úspěchů!

Naše reprezentační výprava se tak může radovat ze zisku 4 zlatých a 4 bronzových medailí!

Open

Bez ztráty setu se obešla nejvíce sledovaná kategorie Open, kde své kvality naplno ukázal náš aktuálně druhý hráč světa Daniel Knoflíček.

Woman O40

Po vítězství ve Slovinském Lašku si další cenný kov v podobě bronzu odváží Markéta Wernerová, která v semifinále bohužel nestačila na Magdalenu Jelonek(POL).

Open Double

Vítězství na turnaji si připsal náš pár ve složení Daniel Knoflíček – Ing. Petr Makrlík, kteří prošli celým turnajem bez zaváhání a set ztratili až ve finále s párem Wróbel – Chmielewski(POL).

Mix Double

V kategorii mixů se radujeme z bronzové medaile díky páru Petr Vosátka – Jesika Škodová, který byl dokonce dva speedery od finále a svým soupeřům Miloň – Grzegory(POL) podlehl až po nervy drásající bitvě 14:16 v rozhodujícím setu.

U18 Female

Seriál bronzových turnajů poslední doby pro sebe opět prodloužila Veronika Cibulková, která ve vzájemném zápase v boji ve finálové skupině jen těsně podlehla dalšímu Českému želízku v ohni pro blížící se MS Jesice Škodové, která tuto kategorii dokázala opanovat bez jediné prohry a získala pro naši výpravu další cenné zlato.