Mistrovství republiky mládežnických družstev, 1. a 2. liga dospělých 2019

13.4.2019 – Pardubice

V sobotu proběhlo v Crossmintonovém centru Pardubice mistrovství republiky mládežnických družstev a zároveň se odehrála 1. a 2. liga v soutěži družstev dospělých.

Mistrovství republiky mládežnických družstev 2019

U18 chlapci

1.TK Východočeská sportovní A
2. King Hradec Králové
3. CC Lomnice nad Popelkou
3. TK Východočeská sportovní B

U18 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. Knights Pardubice
3. King Hradec Králové

U16 chlapci

1.TK Východočeská sportovní A
2. TK Východočeská sportovní B
3. CC Lomnice nad Popelkou

U16 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. Knights Pardubice
3. King Hradec Králové A
3. King Hradec Králové B

U14 Open

1.Crossminton Pardubice
2. TK Východočeská sportovní
3. CC Lomnice nad Popelkou

U14 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. King Hradec Králové

U12 Mix

1.King Hradec Králové
2. CC Lomnice nad Popelkou

1.liga družstev 2019

Sestavy medailistů:1. TK Východočeská sportovní B     Makrlík jun., Knoflíček, Makrlík, Škodová
2. SK Prague United B      Vosátka, Turňa, Macura, Cibulková
3. Speed Avia Praha B      Patěk, Gürtler, Průša, Wernerová

Pořadí Celkové umístění týmů: 1. liga družstev 2019
1. TK Východočeská sportovní B
2. SK Prague United B
3. Speed Avia Praha B
4. Crossminton Pardubice B
5. King Hradec Králové B
6. Knights Pardubice B
7. Knights Pardubice
8. TK Východočeská sportovní C
9.-10. SK MaKaKo B
9.-10. CC Lomnice nad Popelkou
11.-12. CC Semily
11.-12. CC Dvůr Králové n. L.

2.liga družstev 2019

Sestavy medailistů:

1. Speed Avia Praha C     Martin Průša – Markéta Wernerová (v zastoupení Bára Beránková)
2. SK Prague United C      Jan Kučera – Karel Chlubna
3. TK Východočeská sportovní D      Pavel Rada – Matěj Krupička

Pořadí Celkové umístění týmů: 2. liga družstev 2019
1. Speed Avia Praha C
2. SK Prague United C
3. TK Východočeská sportovní D
4. CC Lomnice nad Popelkou B
5.-8. CC Semily B
5.-8. TK Východočeská sportovní E
5.-8. CC Turnov
5.-8. King Hradec Králové C
9.-16. CC Brno
9.-16. CC Lomnice nad Popelkou C
9.-16. CC Mariánské Lázně
9.-16. Knights Pardubice C
9.-16. CC Jihlava
9.-16. CC České Budějovice
9.-16. CC Náchod
9.-16. CC Dvůr Králové n. L. B