Extraliga crossmintonu 2016 zná své vítěze a medailisty

Za účasti více jak 40 hráčů z 8 družstev proběhlo třetí listopadovou neděli finále extraligy v crossmintonu. Pořádající TK Východočeská Sportovní Pardubice připravila v antukové hale v Polabinách 6 dvorců. Líté boje po více jak 7 hodinách určily konečné pořadí v obou kategoriích.

Podle papírových předpokladů slavily extraligové tituly Crossminton Pardubice v kategorii dospělých a TK Východočeská Sportovní Pardubice v kategorii juniorů do 23 let.

Druhé místo v kategorii juniorů a titul extraligového vicemistra obsadilo družstvo Crossminton Pardubice, bronzovou příčku obsadili crossmintonisté z KNIGHTS Pardubice.

V kategorii dospělých získala stříbrnou medaili a titul extraligového vicemistra TK Východočeská Sportovní A, bronzovou příčku vybojoval KING Hradec Králové.

V družstvech extraligových vítězů nastoupilo několik světových šampionů, mistrů republiky a medailistů z mistrovství republiky.