1. Winter Czech Open 2018 – 500 pts.

8.12.2018 – Pardubice

1. ročník Winter Czech Open 2018 je úspěšně za námi.

Celkově se turnaje zúčastnilo 74 hráčů a hráček ze 7 států !

Turnaj byl řazen do kategorie světových turnajů série 500, které se musí odehrát na více druhů povrchů. Pořadatelé pro účastníky turnaje připravili 6 antukových dvorců, 8 dvorců koberec s pískem (+2 detské dvorce) a 4 písečné dvorce (beach voleyball). Tento turnaj byl pro pořadatele nesmírně náročným na organizaci, jelikož museli zajistit organizaci na 3 stanovištích, ale organizátoři to zvládli na výbornou za což jim děkujeme !

Po odehrání všech skupin se hráči utkali v K.O. systému na dvorcích Crossmintonového centra v Pardubicích.

Zajímavostí je, že turnaj se odehrával den před konáním světového Masters, takže se Winter Czech Open zúčastnila TOP špička světového Crossmintonu !

 

Open Division

1. Myhailo Mandryk (UKR)
2. Petr Makrlík
3. Daniel Knoflíček
3. Severin Wirth ( SWZ)

Women

1. Zuzana Kubáňová
2. Marta Urbanik (POL)
3. Lori Škerl (SLO)
3. Danaja Knez (SLO)

Open Doubles

1. Petr Makrlík – Daniel Knoflíček
2. Adam Kakula (SVK) – Myhailo Mandryk (UKR)
3. Arthur Nowogorski – Dariusz Nowogorski ( POL)
3. Grzegorz Chmielewski – Dariusz Cwiakala (POL)

Women Doubles

1. Danaja Knez – Lori Škerl (SLO)
2. Zuzana Kubáňová (CZE) – Barbora Syc-Krivanová (SVK)
3. Sabina Schabek – Marta Urbanik (POL)
3. Markéta Nyklová – Radka Vašíčková

Mix Doubles

1. Nikola Kucina – Paula Barkovic (CRO)
2. Mariusz Sawicki (POL) – Laura Jagečič (CRO)
3. Severin Wirth (SWZ) – Zrinka Jagečič (CRO)
3. Sebastian Madej – Zofia Wincenciak (POL)

U18 Male

1. Tilen Knez (SLO)
2. Jan Rodák
3. Tomáš Kratochvíl
3. Adam Jánský

U18 Male – Doubles

1. Pavel Rada – Matěj Krupička
2. Tomáš Kratochvíl – Jan Rodák
3. Patrik Václavík – Tomáš Mach
3. Adam Hančák – Tomáš Strouhal

U18 Female – Doubles

1. Zuzana Holešínská – Veronika Cibulková
2. Andrea Škodová – Jesika Škodová
3. Aneta Ehrenbergerová – Anastázie Mazalová
3. Mia Moserová – Eliška Mrklovská

U14 Male

1. Matěj Krupička
2. Mateusz Faska (POL)
3. Pavel Rada
3. Tomáš Mach

U14 Female

1. Andrea Škodová
2. Eliška Mrklovská
3. Mia Moserová
3. Aneta Ehrenbergerová

U12 Male

1. Patrik Václavík
2. Jakub Rodák
3. Michal Žulevič
3. Martin Holešínský

U12 Female

1. Zuzana Holešínská
2. Lucie Skořepová
3. Anne-Marie Wernerová
3. Helena Ježková

O40 Male

1. Grzegorz Chmielewski (POL
2. Dariusz Nowogorski (POL)
3. Dariusz Cwiakala (POL)
3. Mariusz Sawicki (POL)

O50 Male

1. Bogdan Miezynski
2. Pawel Leski
3. Jozef Gibala
3. Ing. Petr Makrlík