Rozlosování Extraligy družstev 2018 + soupisky

Základní skupiny:

Skupina A: dvorce 1, 2, 3

1. Crossminton Pardubice B
2. Crossminton Pardubice A
3. TK Východočeská sportovní C
4. Speed Avia Praha A

Skupina B: dvorce 4, 5, 6

1. TK Východočeská sportovní B
2. SK Prague United
3. CC Liberec

Skupina C: dvorce 7, 8

1. King HK A
2. Knights Pardubice A
3. CC Mariánské Lázně

Čtvrtfinalisté:

1. CC Koukej letět

2. TK Východočeská sportovní A

 

SOUPISKY:

TK Východočeská sportovní A
1. Petr Makrlík
2. Daniel Knoflíček
3. Adam Kakula
Ž: Jesika Škodová

Speed Avia Praha A
1. Marcel Patěk
2. Miloš Vojáček
3. Jiří Gurtler
Ž: Markéta Wernerová

TK Východočeská sportovní B
1. Jiří Bydžovský
2. Milan Moravec
3. Petr Makrlík st.
Ž: Zuzana Holešínská

CC Mariánské Lázně
1. Aleš Krupička
2. Miroslav Louda
3. Tomáš Mazáč
Ž: Radka Vašíčková

Crossminton Liberec
1. Jan Škoda
2. Tomáš Svoboda
3. Pavel Blaščík
Ž: Andrea Škodová

TK Východočeská sportovní C
1. Matěj Krupička
2. Tomáš Kabeš
3. Tomáš Kratochvíl
Ž: Bára Beránková

Koukej Letět
1. Petr Nykl                                                              Ženy: Markéta Nyklová
2. Zbyněk Zejda                                                                  Petra Hanžlíková
3. Karel Sodomka                                                               Anna Skalová
4. Tomáš Reinberger                                                         Jarmila Bindasová
5. Pavel Barnet                                                                    Barbora Švenková
6. Vladimír Pjecha                                                              Barbora Silná
7. Petr Novák
8. David Bendák
9. Michal Zrůna
10. Marek Rous
11. Ondřej Hanžlík
12. Michal Hamáček
13. Filip Hereš
14. Jiří Karaflát
15. Ladislav Vávra

King Hradec Králové A
1. Petr Procházka
2. Lukáš Mejstřík
3. Lukáš Bernard
Ž: Soňa Čechmanová

Knights Pardubice A
1. Miroslav Walek
2. Libor Coufal
3. Petr Kylar
Ž: Lucie Malátová

Crossminton Pardubice B
1. Pavel Podvolecký
2. Eliška Andrlová
3. Anna Andrlová
4. Martin Andrle
5. Blanka Podvolecká
6. Jan Jonáš
Ž: Eliška Andrlová
Anna Andrlová
Blanka Podvolecká

Crossminton Pardubice A
1. Jan Lichý
2. Adam Jánský
3. Matěj Dolanský
4. Lukáš Makarov
5. Jindřich Pojmon
6. Josef Dolanský
7. Leoš Pojmon
Ž: Kristýna Škodová

SK Prague United
1. Petr Vosátka
2. Jan Kučera
3. Karel Koubek
Ž: Zuzana Honzková