Daniel Knoflíček v TOP 10 singlu a TOP 5 deblu.

23.9.2018 – Banská Bystrica 250

Nováček na crossmintonovém slovenském nebi CC Banská Bystrica zvládl svůj první turnaj na výbornou.

V příjemném prostředí sportovního komplexu Kremnička se utkali Čeští a Slovenští crossmintonisté, aby si zopakovali nebo ještě vylepšili sobotní výsledky.
Z naší výpravy opět dominovali reprezentanti v kategorii open Daniel Knoflíček tentokrát výrazně porazil slovenskou jedničku Adama Kakulu a společně vyhráli i čtyřhru. Ve finále opět jasně doslova rozstříleli zkušené matadory Josefa Gibalu s Ing. Petrem Makrlíkem.

Daniel Knoflíček se po tomto turnaji posunul na 9.místo na světě v singlu a 4.místo v deblu. Třetí místo obsadili další reprezentanti Ing. Petr Vosátka a Jan Swienczek.

V juniorských kategoriích vyhráli U12 Zuzana Holešínská, U14 Matěj Krupička, U18 Jesika Škodová a debla U18 opět sestry Škodovy. Příslibem je perfektní výkon páru Ing. Petr Vosátka a Veronika Cibulková.

V seniorské kategorii O40 dominoval Jan Škoda, kterému evidentně svědčí společné tréninky s dcerami reprezentantkami. V O50 oplatil Ing. Petr Makrlík ve třech setech sobotní porážku Jozefu Gibalovi a posunul se poprvé do TOP 10 své kategorie.