1. letní MČR v Crossmintonu na otevřených dvorcích úspěšně za námi !

13.5.2018 – Crossmintonové centrum Pardubice

Crossmintonové centrum Pardubice bylo dějištěm prvního ročníku mistrovství ČR na otevřených dvorcích.

Celkem 12 oddílů z celé ČR vyslalo svoje klubové reprezentanty do bojů o nejcennější kovy z letního MČR na otevřených dvorcích!

Na startu se objevila kompletní reprezentační špička ve všech kategoriích. Chyběli pouze Ing. Klára Hladká, 3. hráčka světa kategorie open, která hrála tenisovou ligu v Rakousku a Německu, republiková 2 a světová 29 Daniel Knoflíček, který si plnil pracovní povinnosti šéftrenéra tenisu na letovisku na řecké Krétě, a nemocná Anna Andrlová.

Překrásnou sluneční atmosféru komplikoval hráčům vítr, který se začal nenápadně zvedat po 11. hodině. K dispozici však bylo kromě 8 dospělých a 4 dětských venkovních dvorců i 6 halových dvorců pro dospělé a dva dětské.

Boje o premiérové tituly mistrů republiky v crossmintonu na otevřených dvorcích trvaly až do 17:00, kdy byly všechny finálové zápasy dohrány.

Celkem se turnaje zúčastnilo 132 hráčů a hráček z klubů celé České republiky.

Medailová umístění klubů: zlato (20b.), stříbro (15b.), bronz (10b.)

1. TK Východočeská sportovní – 7, 14, 11 = 460b.
2. Crossminton Pardubice – 10, 3, 9 = 335b.
3. Prague United – 0, 2, 7 = 100b.
4. SPV Hanušováček – 2, 1, 0 = 55b.
5. MaKaKo Český Těšín – 0, 0, 4 = 40b.                                         
6. Knigts Pardubice – 0, 0, 3 = 30b.        
7. Speed Team Praha – 0, 0, 2 = 20b.
8. CC Semily – 0, 0, 2 = 20b.                                                          
9. Superspeed Brno – 1, 0, 0 = 20b.                                                 
10. CC Turnov – 0, 0, 1 = 10b.                                                        
11. King Hradec Králové – 0, 0, 1 = 10b.

 

Medailisté z letního MČR na otevřených dvorcích 2018 !

Open muži:

1. Petr Makrlík – TK Východočeská sportovní

2. Pavel Podvolecký – SPV Hanušováček

3. Ing.Milan Macura – Prague United

3. Michal Scholze – Crossminton Pardubice

Open ženy:

1. Eliška Andrlová – Crossminton Pardubice

2. Mgr.Radka Vašíčková – TK Východočeská sportovní

3. Jana Zawadská – MaKaKo Český Těšín

3. Kateřina Štromerová – Prague United

Open čtyřhra:

1. Petr Makrlík – TK Východočeská sportovní
1. Pavel Podvolecký – SPV Hanušováček

2. Ing.Milan Macura – Prague United
2. Ing.Petr Vosátka – Prague United

3. Ing.Petr Makrlík – TK Východočeská sportovní
3. Michal Scholze – Crossminton Pardubice

3. Pavel Mašek – MaKaKo Český Těšín
3. Jan Swienczek – MaKoKa Český Těšín

Open Mix čtyřhra:

1. Jakub Melichar – Crossminton Pardubice
1. Eliška Andrlová – Crossminton Pardubice

2. Mgr.Radka Vašíčková – TK Východočeská sportovní
2. Ing.Petr Makrlík – TK Východočeská sportovní

3. Ing.Petr Vosátka – Prague United
3. Kateřina Štromerová – Prague United

3. Ing.Milan Macura – Prague United
3. Tereza Cibulková – Prague United

U18 chlapci:

1. Jakub Melichar – Crossminton Pardubice

2. Jaroslav Vacek – TK Východočeská sportovní

3. Ondřej Volek – Crossminton Pardubice

3. Jan Lichý – Crossminton Pardubice

U18 dívky:

1. Nikol Krpálková – Crossminton Pardubice

2. Jesika Škodová – TK Východočeská sportovní

3. Veronika Cibulková – Prague United

3. Andrea Škodová – TK Východočeská sportovní

U18 čtyřhra – chlapci:

1. Jan Lichý – Crossminton Pardubice
1. Ondřej Volek – Crossminton Pardubice

2. Jaroslav Vacek – TK Východočeská sportovní
2. Matěj Krupička – TK Východočeská sportovní

3. Adam Jánský – Crossminton Pardubice
3. Matyáš Makarov – Crossminton Pardubice

3. Pavel Rada – TK Východočeská sportovní
3. Petr Blaščík – TK Východočeská sportovní

U16 chlapci:

1. Jan Lichý – Crossminton Pardubice

2. Pavel Rada – TK Východočeská sportovní

3. Adam Jánský – Crossminton Pardubice

3. Matěj Krupička – TK Východočeská sportovní

U16 dívky:

1. Zuzana Holešínská – TK Východočeská sportovní

2. Jesika Škodová – TK Východočeská sportovní

3. Karolína Kubíková – Knights Pardubice

3. Andrea Škodová – TK Východočeská sportovní

U14 dívky:

1. Zuzana Holešínská – TK Východočeská sportovní

2. Jesika Škodová – TK Východočeská sportovní

3. Alžběta Melicharová – Crossminton Pardubice

3. Lucie Třísková – Knigths Pardubice  

U14 chlapci:                             

1. Matěj Krupička – TK Východočeská sportovní

2. Pavel Rada – TK Východočeská sportovní

3. Tomáš Mach – TK Východočeská sportovní

3. Jakub Hýsek – CC Semily

U12 dívky:

1. Zuzana Holešínská – TK Východočeská sportovní

2. Natálie Krpálková – Crossminton Pardubice

3. Anna Marie Wernerová – Speed team Praha

3. Petra Příhodová – King Hradec Králové

U12 chlapci:

1. Matěj Dolanský – Crossminton Pardubice

2. Lukáš Makarov – Crossminton Pardubice

3. Michal Stěhula – CC Semily

3. Patrik Václavík – TK Východočeská sportovní

U10 open:

1.Martin Holešínský – TK Východočeská sportovní

2.Jindřich Pojmon – Crossminton Pardubice

3. David  Senohrábek – Speed Team Praha

3. Markéta  Velinská – Knigts Pardubice

50+ muži:

1. Ing.Roman Juráš MA – Superspeed Brno

2. Tomáš Kabeš – TK Východočeská sportovní

3. Ing.Petr Makrlík – TK Východočeská sportovní

3. Pavel Mašek – MaKaKo Český Těšín

40+ muži:

1. Pavel Podvolecký – SPV Hanušováček

2. Pavel Blaščík – TK Východočeská sportovní

3. Jiří Melichar – Crossminton Pardubice

3. Ing.Jiří Bydžovský – TK Východočeská sportovní

40+ ženy:

1. Ing.Jana Scholzová – Crossminton Pardubice

2. Mgr.Radka Vašíčková – TK Východočeská sportovní

3. Alexandra Kaiserová – CC Turnov         

3. Mgr.Dana Makrlíková – TK Východočeská sportovní