Úspěšná výprava na první letošní Masters ve Slovinsku

17.-18.3.2018 Laško, Slovinsko (ICO 1000)

První turnaj Masters sezony 2018 ve slovinském Lašku ve znamení 2 zlatých, 3 stříbrných a 4 bronzů pro výpravu z České republiky

18členná výprava českých crossmintonistů zabojovala v sobotu a v neděli v slovinském Lasku v centru tamního crossmintonu.

Zlaté medaile doslova vydřeli v deblu Petr Makrlík jun. společně s Melkerem Ekbergem (Švédsko) v kategorii Open a Klára Janáčková společně se Santou Paegle (Lotyšsko) v kategorii žen.

Stříbrnou medaili vybojovali v deblu U18 Jan Lichý a Jakub Melichar a v singlu U10 Martin Holešínský.

Bronzové medaile vybojovali v singlu Petr Makrlík jun. v kategorii Open, Pavel Rada v kategorii U14 a v ženském deblu Anička a Eliška Andrlovy, věkem ještě dorostenky.

Další nastupující hvězda českého crossmintonu 23letý Daniel Knoflíček opět vystrčil drápky a jako nenasazený hráč vyhrál svoji skupinu, kde dokonce deklasoval loňského semifinalistu a slovinskou jedničku Samo Lipuščeka. Bohužel v boji o medaili v deblu i postup mezi posledních osm v singlu prohrál ve třech setech. Daniel však letí žebříčkem jako raketa a je jen otázkou času kdy nakoukne do TOP 20.

Děkujeme všem reprezentantům za předvedené výkony!

Slavnostní zahájení turnaje Česká výprava ve Slovinsku Stupně vítězů elitní kategorie Open Klára Janáčková s lotyšskou spoluhráčkou vyhrála další turnaj ve čtyřhře První pódiové umístění v U10 pro Martina Holešinského