Monthly Archives: Srpen 2020

Český crossminton veleúspěšný i ve světovém měřítku

Žebříčky ICO (světové crossmintonové asociace) k 24.8.2020, jasně potvrdili to, co je již patrné od roku 2017, tedy raketový nástup českého crossmintonu mezi světovou elitu.

Koncepce Národního centra (NC), střediska vrcholového sportu (SVS) a 4 tréninková střediska mládeže (TSM) přinesla okamžité výsledky i prudký nárůst výkonnosti.

Jediné, co jsme zatím nedobyli, je titul mistra světa v kategorii open.

Ukázkou naší konzistence, je i umístění na MS družstev 2017, 2018 a 2019 / 2-1-2, které hovoří za vše.
Žebříčky ICO k 24.8.2020
Dospělí:

Open division

1.Petr Makrlík
2. Daniel Knoflíček
47. David Brož


Woman

13.Eliška Andrlová
14. Markéta Wernerová
22. Zuzana Honzková
26. Anna Andrlová
32. Zuzana Kubáňová
33. Jesika Škodová
Open doubles
1.Petr Makrlík jun.
2. Daniel Knoflíček
3. Petr Makrlík
8. Marcel Patěk
26. David Brož
Mix doubles
20. Daniel Knoflíček
29. Jesika Škodová
38. Petr Makrlík
40. Zuzana Honzková
46. Lucie Plíšková
Ladies doubles
5. Zuzana Holešínská
6. Kateřina Beranová
10. Eliška Andrlová
11. Anna Andrlová
17. Radka Vašíčková
25. Jesika Škodová
26. Andrea Škodová
30. Natálie Krpálková
U18 chlapci
8. Pavel Rada
9. Jan Lichý
21. Tomáš Mach
25. Alex Kuchar
29. Matěj Krupička

U18 dívky

4. Jesika Škodová
22. Veronika Cibulková
26. Kateřina Beranová
35. Zuzana Holešínská
29. Andrea Škodová

U18 chlapci čtyřhra

1. Matěj Krupička
2. Pavel Rada
4. Jan Lichý
16. Tomáš Mach

U18 dívky čtyřhra

2. Škodová Andrea
3. Jesika Škodová
6. Zuzana Holešínská
10. Kateřina Beranová
18. Natálie Krpálková
20. Veronika Cibulková

U14 chlapci

22. Michal Žulevič
23. Marek Žulevič
26. Jakub Rodák

U14 dívky

1. Zuzana Holešínská
4. Natálie Krpálková
9. Kateřina Beranová
13. Anna Marie Wernerová
25. Nicol Česalová
29. Apolena Bártová

U12 chlapci

4. Jindřich Pojmon
13. Martin Holešínský
21. Jan Kulíšek

U12 dívky

4. Viktorie Bury
14. Eliška Benešová

Senioři:
3. Marcel Patěk – O40 muži
3. Petr Makrlík – O50 muži
1. Markéta Wernerová – O40 ženy
7. Dana Makrlíková – O50 ženy

Nad Prahou a Pardubicemi vlály české vlajky – Prague Open, 1.Summer Czech Open

Čeští lvi a lvice rozsápali soupeře ze 4 zemí Evropy !

35 hráčů – Prague Open a 40 hráčů – 1. Summer Czech Open z 5 zemí se utkalo o kovy nejcennější v Praze – Čakovice a Pardubicích – Dříteč.
Podle očekávání dominovala česká elita, členové NC, SVS a TSM při ČAC. Je vysokým přínosem, že trenéři jsou i vysoce úspěšní reprezentanti a mají co předávat.
Ve svých disciplínách a kategoriích, excelovali podle očekávání:
Petr Makrlík jun., Daniel Knoflíček, David Brož, Lucie Plíšková, Zuzana Holešínská, Natálie Krpálková, Marcel Patěk, Markéta Wernerová.
Drápky vystrčily Tereza Hogenová, Tereza Šimková a Kateřina Beranová. Neztratila se ani Anna-Marie Wernerová.
Zranění ramene zabránilo Petru Makrlíkovi atakovat post světové jedničky v jeho kategorii.
               .

Prague Open 2020

15.8.2020 – Praha

Open Division

1.Petr Makrlík jun.
2. Oliver Vincze HUN
3. Milan Macura
3. Patrik Turňa SVK

Female

1.Markéta Wernerová
2. Tereza Šimková
3. Tereza Hogenová
3. Petra Hanžlíková

Open double

1.Petr Makrlík jun. – David Brož
2. Sebastian Christoph – Alexander Naumann GER
3. Oliver Vincze – Karoly Vincze HUN
3. Daniel Knoflíček – Petr Makrlík

Female double

1.Zuzana Holešínská – Kateřina Beranová
2. Radka Vašíčková – Anna Marie Wernerová
3. Lucie Plíšková – Natálie Krpálková

Mix double

1.Lucie Plíšková – Daniel Knoflíček
2. Marcel Patěk – Tereza Hogenová
3. Markéta Wernerová – Miloš Vojáček
3. Jan Lesner – Sára Lesner GER

U14 Female

1.Zuzana Holešínská
2. Natálie Krpálková
3. Kateřina Beranová

O50 Male

1.Karoly Vincze HUN
2. Ferenc Kiss HUN
3. Miloš Vojáček
3. Petr Makrlík

1.Summer Czech Open 2020

16.8.2020 – Golf Spa Kunětická hora – Dříteč

Open Division

1.Petr Makrlík jun.
2. Oliver Vincze HUN
3. David Brož
3. Patrik Turňa SVK

Female

1.Markéta Wernerová
2. Tereza Hogenová
3. Tereza Šimková
3. Jesika Škodová

Open double

1.Petr Makrlík jun. – David Brož
2. Marcel Patěk – Patrik Turňa SVK
3. Oliver Vincze – Karoly Vincze HUN
3. Daniel Knoflíček – Petr Makrlík

Female double

1.Zuzana Holešínská – Kateřina Beranová
2. Jesika Škodová – Andrea Škodová
3. Tereza Hogenová – Tereza Šimková
3. Lucie Plíšková – Natálie Krpálková

Mix double

1.Lucie Plíšková – Daniel Knoflíček
2. Markéta Wernerová – Miloš Vojáček
3. Dana Makrlíková – Milan Moravec
3. Jan Lesner – Sára Lesner GER

U14 Female

1.Natálie Krpálková
2. Zuzana Holešínská
3. Kateřina Beranová
3. Anna Marie Wernerová

O40 Male

1.Marcel Patěk
2. Alexander Kontcha RUS
3. Zdeněk Pustějovský
3. Pavel Pavlíček

O50 Male

1.Karoly Vincze HUN
2. Milan Moravec
3. Miloš Vojáček
3. Ferenc Kiss HUN

O50 Female

1.Dana Makrlíková
2. Marie Muckeová
3. Marcela Kantůrková