Monthly Archives: Duben 2019

Letní mistrovství republiky mládeže 2019

14.4.2019 – Pardubice

V neděli proběhlo 2. letní mistrovství republiky mládeže v kategoriích U12, U14, U16, U18.

Medailisté z letního mistrovství ČR pro rok 2019

U18 chlapci

1.Pavel Rada
2. Matěj Krupička
3. Alex Kuchár
3. Vojtěch Kučera

U18 dívky

1.Jesika Škodová
2. Veronika Cibulková
3. Zuzana Holešínská
3. Andrea Škodová

U16 chlapci

1.Matěj Krupička
2. Pavel Rada
3. Michal Žulevič
3. Milan Bryknar

U16 dívky

1.Zuzana Holešínská
2. Andrea Škodová
3. Natálie Mazurová
3. Mia Moserová

U14 chlapci

1.Matěj Krupička
2. Tomáš Mach
3. Michal Žulevič
3. Marek Žulevič

U14 dívky

1.Zuzana Holešínská
2. Andrea Škodová
3. Natálie Mazurová
3. Eliška Ludvíková

U12 chlapci

1.Michal Stěhula
2. Martin Holešínský

Letní mistrovství republiky dospělých 2019

13.4.2019 – Pardubice

Po skončení všech zápasů družstev, proběhlo v crossmintonovém centru Pardubice 2. letní mistrovství republiky dospělých.

Medailisté z letního mistrovství ČR pro rok 2019

Muži

1.Petr Makrlík
2. Daniel Knoflíček
3. Milan Macura
3. Petr Vosátka

Ženy

1.Markéta Wernerová
2. Jesika Škodová
3. Veronika Cibulková
3. Radka Vašíčková

Open čtyřhra

1.Petr Makrlík – Petr Makrlík
2. Milan Macura – Marcel Patěk
3. Karel Chlubna – Jan Kučera
3. Martin Liščák – Tomáš Marzy

Mix čtyřhra

1.Daniel Knoflíček – Jesika Škodová
2. Petr Vosátka – Veronika Cibulková
3. Markéta Wernerová – Martin Průša
3. Radka Vašíčková – Jiří Gurtler

Muži 50 +

1.Petr Makrlík
2. Martin Průša
3. Karel Chlubna
3. Jiří Gurtler

 

Mistrovství republiky mládežnických družstev, 1. a 2. liga dospělých 2019

13.4.2019 – Pardubice

V sobotu proběhlo v Crossmintonovém centru Pardubice mistrovství republiky mládežnických družstev a zároveň se odehrála 1. a 2. liga v soutěži družstev dospělých.

Mistrovství republiky mládežnických družstev 2019

U18 chlapci

1.TK Východočeská sportovní A
2. King Hradec Králové
3. CC Lomnice nad Popelkou
3. TK Východočeská sportovní B

U18 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. Knights Pardubice
3. King Hradec Králové

U16 chlapci

1.TK Východočeská sportovní A
2. TK Východočeská sportovní B
3. CC Lomnice nad Popelkou

U16 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. Knights Pardubice
3. King Hradec Králové A
3. King Hradec Králové B

U14 Open

1.Crossminton Pardubice
2. TK Východočeská sportovní
3. CC Lomnice nad Popelkou

U14 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. King Hradec Králové

U12 Mix

1.King Hradec Králové
2. CC Lomnice nad Popelkou

1.liga družstev 2019

Sestavy medailistů:1. TK Východočeská sportovní B     Makrlík jun., Knoflíček, Makrlík, Škodová
2. SK Prague United B      Vosátka, Turňa, Macura, Cibulková
3. Speed Avia Praha B      Patěk, Gürtler, Průša, Wernerová

Pořadí Celkové umístění týmů: 1. liga družstev 2019
1. TK Východočeská sportovní B
2. SK Prague United B
3. Speed Avia Praha B
4. Crossminton Pardubice B
5. King Hradec Králové B
6. Knights Pardubice B
7. Knights Pardubice
8. TK Východočeská sportovní C
9.-10. SK MaKaKo B
9.-10. CC Lomnice nad Popelkou
11.-12. CC Semily
11.-12. CC Dvůr Králové n. L.

2.liga družstev 2019

Sestavy medailistů:

1. Speed Avia Praha C     Martin Průša – Markéta Wernerová (v zastoupení Bára Beránková)
2. SK Prague United C      Jan Kučera – Karel Chlubna
3. TK Východočeská sportovní D      Pavel Rada – Matěj Krupička

Pořadí Celkové umístění týmů: 2. liga družstev 2019
1. Speed Avia Praha C
2. SK Prague United C
3. TK Východočeská sportovní D
4. CC Lomnice nad Popelkou B
5.-8. CC Semily B
5.-8. TK Východočeská sportovní E
5.-8. CC Turnov
5.-8. King Hradec Králové C
9.-16. CC Brno
9.-16. CC Lomnice nad Popelkou C
9.-16. CC Mariánské Lázně
9.-16. Knights Pardubice C
9.-16. CC Jihlava
9.-16. CC České Budějovice
9.-16. CC Náchod
9.-16. CC Dvůr Králové n. L. B

 

ICO Crossminton Gingerbread heart Open 2019

7.4.2019 – Pardubice

Letošní druhý turnaj světové série 250 na území ČR se opět vydařil na výbornou. Turnaje se celkem zúčastnilo 77 hráčů ze 3 států a naši hráči získali převážný počet medailí ze všech kategorií.

Celkem naši hráči vybojovali 11 zlatých, 12 stříbrných a 25 bronzových medailí.

Open Division
1. Petr Makrlík jun.
2. Daniel Knoflíček
3. Petr Vosátka
3. Mateusz Knapczyk (POL)

Female
1. Zuzana Honzková
2. Markéta Wernerová
3. Radka Vašíčková
3. Jesika Škodová

Open Doubles
1. Petr Makrlík jun. – Daniel Knoflíček
2. Petr Makrlík – Marcel Patěk
3. Milan Moravec – Josef Gibala (SVK)
3. Pawel Leski (POL) – Dariusz Cwikala (POL)

Mix Doubles
1. Mateusz Knapczyk (POL) – Zofia Wincenciak (POL)
2. Petr Vosátka – Jesika Škodová
3. Patrik Turňa (SVK) – Zuzana Honzková
3. Miloš Vojáček – Markéta Wernerová

Female Doubles
1. Viktorie Bury – Natálie Mazurová
2. Martina Škamlová – Dominika Haviárová (SVK)
3. Eliška Mrklovská – Eliška Ludvíková
3. Anastázie Mazalová – Mia Moserová

U18 Male
1. Mateusz Faska (POL)
2. Pavel Rada
3. Alex Kuchar
3. Vojtěch Kučera

U18 Doubles
1. Matěj Krupička – Pavel Rada
2. Šimon Špilar – Tomáš Mach
3. David Vlasák – Vojtěch Kratochvíl
3. Michal Žulevič – Marek Žulevič

U14 Male
1. Matěj Krupička
2. Šimon Špilar
3. Matěj Dolanský
3. Tomáš Mach

U14 Female
1. Zuzana Holešínská
2. Natálie Mazurová
3. Eliška Mrklovská
3. Eliška Ludvíková

O40 Male
1. Grzegorz Chmielewski(POL)
2. Dariusz Cwikala(POL)
3. Marcel Patěk
3. Libor Skala

O50 Male
1. Jozef Gibala (SVK)
2. Pawel Leski (POL)
3. Petr Makrlík
3. Jerzy Maliszewski (POL)

U12 Open
1. Viktorie Bury
2. Michal Stěhula
3. Eliška Beneszová

Valná hromada ČAC

Letošní Valná hromada České asociace crossmintonu se konala v sobotu 6.4.2018 od 17 hodin v klubovně Crossmintonového centra v Pardubicích na Slovanech.
Bylo vydáno celkem 38 mandátů s hlasem rozhodujícím z celkového počtu 48 registrovaných klubů, 21 delegátů bylo přímo statutáry svých klubů.
Všichni zájemci o dění v crossmintonu se společně také vyfotili po 150ti minutách usilovného jednání.

Hlavními body bylo zvolení nového člena VV Ing. Petra Makrlíka na místo odstoupivšího Michala Scholzeho, který byl zároveň VV ČAC zvolen za prezidenta České asociace crossmintonu.
Do obsazené funkce Generálního manažera ČAC byl VV zvolen Martin Liščák a funkcí Generálního sekretáře ČAC byl VV pověřen Ing. Petr Vosátka.