Monthly Archives: Únor 2019

6th ICO Crossminton Pardubice Open 2019

23.2.2019 – Pardubice

Letošní první turnaj světové série 250 na území ČR se vydařil na výbornou. Turnaje se celkem zúčastnilo 64 hráčů z 5 států a naši hráči získali převážný počet medailí ze všech kategorií.

Celkem naši hráči vybojovali 8 zlatých, 6 stříbrných a 15 bronzových medailí.

Open Doubles
1. Petr Makrlík jun. – Adam Kakula (SVK)
2. David Kozári (HUN) – Oliver Vincze (HUN)
3. Petr Makrlík – Marcel Patěk
3. Jiří Melichar – Károly Vincze (HUN)

Mix Doubles
1. Radka Vašíčková – Wojciech Wilkosz (POL)
2. Sebastian Madej (POL) – Zofia Wincenciak (POL)

2.2.2019 Český Těšín

V sobotu proběhl v Českém Těšíně turnaj crossmintonových nadějí. Ve čtyřech kategoriích se utkalo 16 hráček a hráčů. Nejmenší „Caparti“ (do 6ti let), dále U8, U10 a U13. Na třech kurtech děti statečně bojovaly a výkony to byly mnohdy úctyhodné.
Doprovodnou soutěží byla „Zlatá ruka crossmintonu“, kdy se děti snažily trefit do vymezeného kruhu speederem. Titul „Ranař crossmintonu“ získal ten, jenž poslal úderem raketou speeder co nejdále. „Maratóncrossmintoncem“ se stal ten, který po dobu tří minut udělal s dospělým hráčem nejvíce výměn. Celý turnaj byly všechny děti neustále v akci a všechny něco vyhrály. Rodiče se nepohádali, ani nepoprali, neb hlavním rozhodčím byl Honza Swienczek, který budí přirozený respekt. Všichni odcházeli spokojeni.