Turnaje

Letní mistrovství republiky mládeže 2019

14.4.2019 – Pardubice

V neděli proběhlo 2. letní mistrovství republiky mládeže v kategoriích U12, U14, U16, U18.

Medailisté z letního mistrovství ČR pro rok 2019

U18 chlapci

1.Pavel Rada
2. Matěj Krupička
3. Alex Kuchár
3. Vojtěch Kučera

U18 dívky

1.Jesika Škodová
2. Veronika Cibulková
3. Zuzana Holešínská
3. Andrea Škodová

U16 chlapci

1.Matěj Krupička
2. Pavel Rada
3. Michal Žulevič
3. Milan Bryknar

U16 dívky

1.Zuzana Holešínská
2. Andrea Škodová
3. Natálie Mazurová
3. Mia Moserová

U14 chlapci

1.Matěj Krupička
2. Tomáš Mach
3. Michal Žulevič
3. Marek Žulevič

U14 dívky

1.Zuzana Holešínská
2. Andrea Škodová
3. Natálie Mazurová
3. Eliška Ludvíková

U12 chlapci

1.Michal Stěhula
2. Martin Holešínský

Letní mistrovství republiky dospělých 2019

13.4.2019 – Pardubice

Po skončení všech zápasů družstev, proběhlo v crossmintonovém centru Pardubice 2. letní mistrovství republiky dospělých.

Medailisté z letního mistrovství ČR pro rok 2019

Muži

1.Petr Makrlík
2. Daniel Knoflíček
3. Milan Macura
3. Petr Vosátka

Ženy

1.Markéta Wernerová
2. Jesika Škodová
3. Veronika Cibulková
3. Radka Vašíčková

Open čtyřhra

1.Petr Makrlík – Petr Makrlík
2. Milan Macura – Marcel Patěk
3. Karel Chlubna – Jan Kučera
3. Martin Liščák – Tomáš Marzy

Mix čtyřhra

1.Daniel Knoflíček – Jesika Škodová
2. Petr Vosátka – Veronika Cibulková
3. Markéta Wernerová – Martin Průša
3. Radka Vašíčková – Jiří Gurtler

Muži 50 +

1.Petr Makrlík
2. Martin Průša
3. Karel Chlubna
3. Jiří Gurtler

 

Mistrovství republiky mládežnických družstev, 1. a 2. liga dospělých 2019

13.4.2019 – Pardubice

V sobotu proběhlo v Crossmintonovém centru Pardubice mistrovství republiky mládežnických družstev a zároveň se odehrála 1. a 2. liga v soutěži družstev dospělých.

Mistrovství republiky mládežnických družstev 2019

U18 chlapci

1.TK Východočeská sportovní A
2. King Hradec Králové
3. CC Lomnice nad Popelkou
3. TK Východočeská sportovní B

U18 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. Knights Pardubice
3. King Hradec Králové

U16 chlapci

1.TK Východočeská sportovní A
2. TK Východočeská sportovní B
3. CC Lomnice nad Popelkou

U16 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. Knights Pardubice
3. King Hradec Králové A
3. King Hradec Králové B

U14 Open

1.Crossminton Pardubice
2. TK Východočeská sportovní
3. CC Lomnice nad Popelkou

U14 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. King Hradec Králové

U12 Mix

1.King Hradec Králové
2. CC Lomnice nad Popelkou

1.liga družstev 2019

Sestavy medailistů:1. TK Východočeská sportovní B     Makrlík jun., Knoflíček, Makrlík, Škodová
2. SK Prague United B      Vosátka, Turňa, Macura, Cibulková
3. Speed Avia Praha B      Patěk, Gürtler, Průša, Wernerová

Pořadí Celkové umístění týmů: 1. liga družstev 2019
1. TK Východočeská sportovní B
2. SK Prague United B
3. Speed Avia Praha B
4. Crossminton Pardubice B
5. King Hradec Králové B
6. Knights Pardubice B
7. Knights Pardubice
8. TK Východočeská sportovní C
9.-10. SK MaKaKo B
9.-10. CC Lomnice nad Popelkou
11.-12. CC Semily
11.-12. CC Dvůr Králové n. L.

2.liga družstev 2019

Sestavy medailistů:

1. Speed Avia Praha C     Martin Průša – Markéta Wernerová (v zastoupení Bára Beránková)
2. SK Prague United C      Jan Kučera – Karel Chlubna
3. TK Východočeská sportovní D      Pavel Rada – Matěj Krupička

Pořadí Celkové umístění týmů: 2. liga družstev 2019
1. Speed Avia Praha C
2. SK Prague United C
3. TK Východočeská sportovní D
4. CC Lomnice nad Popelkou B
5.-8. CC Semily B
5.-8. TK Východočeská sportovní E
5.-8. CC Turnov
5.-8. King Hradec Králové C
9.-16. CC Brno
9.-16. CC Lomnice nad Popelkou C
9.-16. CC Mariánské Lázně
9.-16. Knights Pardubice C
9.-16. CC Jihlava
9.-16. CC České Budějovice
9.-16. CC Náchod
9.-16. CC Dvůr Králové n. L. B

 

ICO Crossminton Gingerbread heart Open 2019

7.4.2019 – Pardubice

Letošní druhý turnaj světové série 250 na území ČR se opět vydařil na výbornou. Turnaje se celkem zúčastnilo 77 hráčů ze 3 států a naši hráči získali převážný počet medailí ze všech kategorií.

Celkem naši hráči vybojovali 11 zlatých, 12 stříbrných a 25 bronzových medailí.

Open Division
1. Petr Makrlík jun.
2. Daniel Knoflíček
3. Petr Vosátka
3. Mateusz Knapczyk (POL)

Female
1. Zuzana Honzková
2. Markéta Wernerová
3. Radka Vašíčková
3. Jesika Škodová

Open Doubles
1. Petr Makrlík jun. – Daniel Knoflíček
2. Petr Makrlík – Marcel Patěk
3. Milan Moravec – Josef Gibala (SVK)
3. Pawel Leski (POL) – Dariusz Cwikala (POL)

Mix Doubles
1. Mateusz Knapczyk (POL) – Zofia Wincenciak (POL)
2. Petr Vosátka – Jesika Škodová
3. Patrik Turňa (SVK) – Zuzana Honzková
3. Miloš Vojáček – Markéta Wernerová

Female Doubles
1. Viktorie Bury – Natálie Mazurová
2. Martina Škamlová – Dominika Haviárová (SVK)
3. Eliška Mrklovská – Eliška Ludvíková
3. Anastázie Mazalová – Mia Moserová

U18 Male
1. Mateusz Faska (POL)
2. Pavel Rada
3. Alex Kuchar
3. Vojtěch Kučera

U18 Doubles
1. Matěj Krupička – Pavel Rada
2. Šimon Špilar – Tomáš Mach
3. David Vlasák – Vojtěch Kratochvíl
3. Michal Žulevič – Marek Žulevič

U14 Male
1. Matěj Krupička
2. Šimon Špilar
3. Matěj Dolanský
3. Tomáš Mach

U14 Female
1. Zuzana Holešínská
2. Natálie Mazurová
3. Eliška Mrklovská
3. Eliška Ludvíková

O40 Male
1. Grzegorz Chmielewski(POL)
2. Dariusz Cwikala(POL)
3. Marcel Patěk
3. Libor Skala

O50 Male
1. Jozef Gibala (SVK)
2. Pawel Leski (POL)
3. Petr Makrlík
3. Jerzy Maliszewski (POL)

U12 Open
1. Viktorie Bury
2. Michal Stěhula
3. Eliška Beneszová

6th ICO Crossminton Pardubice Open 2019

23.2.2019 – Pardubice

Letošní první turnaj světové série 250 na území ČR se vydařil na výbornou. Turnaje se celkem zúčastnilo 64 hráčů z 5 států a naši hráči získali převážný počet medailí ze všech kategorií.

Celkem naši hráči vybojovali 8 zlatých, 6 stříbrných a 15 bronzových medailí.

Open Division
1. Petr Makrlík jun.
2. Adam Kakula (SVK)
3. David Kozári (HUN)
3. Oliver Vincze (HUN)

Female
1. Anna Andrlová
2. Zuzana Honzková
3. Zofia Wincenciak (POL)
3. Jesika Škodová

Open Doubles
1. Petr Makrlík jun. – Adam Kakula (SVK)
2. David Kozári (HUN) – Oliver Vincze (HUN)
3. Petr Makrlík – Marcel Patěk
3. Jiří Melichar – Károly Vincze (HUN)

Mix Doubles
1. Radka Vašíčková – Wojciech Wilkosz (POL)
2. Sebastian Madej (POL) – Zofia Wincenciak (POL)
3. Patrik Turňa (SVK) – Zuzana Honzková
3. Miloš Vojáček – Markéta Wernerová

U18 Male
1. Mateusz Faska (POL)
2. Jan Lichý
3. Ondřej Volek
3. Adam Jánský

U18 Doubles
1. Pavel Rada – Mateusz Faska (POL)
2. Ondřej Volek – Adam Jánský
3. Jesika Škodová – Andrea Škodová

U14 Female
1. Zuzana Holešínská
2. Matěj Dolanský
3. Andrea Škodová

U12 Open
1. Natálie Krpálková
2. Janka Gerko (HUN)
3. Filip Milon (POL)

O40 Male
1. Pavel Podvolecký
2. Marcel Patěk
3. Jan Škoda
3. Jiří Melichar

O50 Male
1. Jozef Gibala (SVK)
2. Jerzy Maliszewski (POL)
3. Petr Makrlík
3. Pawel Leski (POL)

Vánoční turnaj světové série 100 uzavřel veleúspěšnou sezonu České asociace crossmintonu 2018

16.12.2018  Pardubice areál Slovany

55 hráčů z 6 klubů se přišlo rozloučit se sezonou 2018 na závěrečný vánoční turnaj. Někteří sice nestihli doklouzat na zahajovací foto, vinou začátku již v 10:00, ale své zápasy odehrát stihli. V příjemné atmosféře vánočně nazdobeného areálu proběhly poslední zápasy veleúspěšné sezony. Atmosféru turnaje charakterizoval příspěvek prezidenta jednoho z nových pražských klubů 2019, pana Karla Chlubny ,,Příjemný turnaj, milí lidé a fajn den.,, Na začátku turnaje hráči do 18 ti let a 50+ dostali vánoční čokoládičky.

V kategorii ,,elite open ,, zvítězila světová jednička Petr Makrlík před světovou dvojkou Danielem Knoflíčkem (TK-VS) a tak i vyjdou na světových žebříčcích 2018. Semifinále brali Ing. Petr Vosátka (SK Prague United) a Ondřej Hanžlík (Koukej letět).

V ženách kralovala semifinalistka ME do 18ti let Jesika Škodová (TK-VS) před svojí oddílovou kolegyní Mgr.Radkou Vašíčkovou. Semifinalistky byly Veronika a Tereza Cibulkovi (SK Prague United).

Kategorii 50+ opanovala světová 9. této kategorie Ing. Petr Makrlík, který ve finále porazil nadějného „nováčka“ Karla Chlubnu (SK Prague United). V semifinále skončil úřadující mistr republiky Ing.Milan Moravec a Tomáš Kabeš.

V deblech zvítězil pár Daniel Knoflíček a Ing. P.Makrlík před překvapením deblů, zkušenými Ing.Milanem Moravcem a Tomášem Kabešem. Na 3. místě skončili Karel Chlubna a Libor Skala (SK Prague United ) spolu s Vlastimilem Crhou (CC Svitavy) a Tomášem Machačem (TK VS).

V mixu dominoval pár Petr Makrlík a Zuzana Holešínská (TK VS) před sehraným párem Ing.Petr Vosátka a Tereza Cibulková (SK Prague United), 3.místo brali Pavel Blaščík a Radka Vašíčková (TK VS) a s nimi Ondřej Hanžlík (Koukej letět) a Veronika Cibulková (SK Prague United).

V mládežnických kategoriích si v U12 zajistila prvenství Lucie Skořepová (TK VS) před Natálkou Malátovou a Elenkou Bečičkovou (obě Knights Pardubice). V kategorii U14 potvrdila svoji nadvládu Zuzana Holešínská (TK VS) před Eliškou Ludvíkovou a bronzovými Anastázií Mazalovou potažmo Miou Moserovou (všichni TK VS). Mužskou kategorii U12 ovládlo duo 1. Marek Žulevič, 2. Michal Žulevič, které na stupních vítězů doplnili bronzoví Martin Holešínský a Patrik Václavík (všichni TK VS). V kategorii U14 zvítězil Matěj Krupička před Pavlem Radou, třetí místo bral Tomáš Mach (všichni TK VS). Poslední kategorii U18 ovládl Petr Blaščík před Jiřím Petříkem a bronzovými Štěpánem Šebestiánem a Davidem Vlasákem (všichni TK VS).

 

Open division – Muži

1. místo
Petr Makrlík
2. místo
Daniel Knoflíček
3. místo
Petr Vosátka
3. místo
Ondřej Hanžlík

 

Ženy

1. místo
Jesika Škodová
2. místo
Radka Vašíčková
3. místo
Tereza Cibulková
3. místo
Veronika Cibulková

 

Open doubles

1. místo
Makrlík – Knoflíček
2. místo
Moravec – Kabeš
3. místo
Skala – Chlubna
3. místo
Machač – Crha

 

Mix doubles

1. místo
Makrlík – Holešínská
2. místo
Vosátka – Cibulková
3. místo
Hanžlík – Cibulková
3. místo
Blaščík – Vašíčková

 

O50 muži

1. místo
Petr Makrlík
2. místo
Karel Chlubna
3. místo
Milan Moravec
3. místo
Tomáš Kabeš

 

U12 chlapci

1. místo
Marek Žulevič
2. místo
Michal Žulevič
3. místo
Patrik Václavík
3. místo
Martin Holešínský

 

1. Winter Czech Open 2018 – 500 pts.

8.12.2018 – Pardubice

1. ročník Winter Czech Open 2018 je úspěšně za námi.

Celkově se turnaje zúčastnilo 74 hráčů a hráček ze 7 států !

Turnaj byl řazen do kategorie světových turnajů série 500, které se musí odehrát na více druhů povrchů. Pořadatelé pro účastníky turnaje připravili 6 antukových dvorců, 8 dvorců koberec s pískem (+2 detské dvorce) a 4 písečné dvorce (beach voleyball). Tento turnaj byl pro pořadatele nesmírně náročným na organizaci, jelikož museli zajistit organizaci na 3 stanovištích, ale organizátoři to zvládli na výbornou za což jim děkujeme !

Po odehrání všech skupin se hráči utkali v K.O. systému na dvorcích Crossmintonového centra v Pardubicích.

Zajímavostí je, že turnaj se odehrával den před konáním světového Masters, takže se Winter Czech Open zúčastnila TOP špička světového Crossmintonu !

 

Open Division

1. Myhailo Mandryk (UKR)
2. Petr Makrlík
3. Daniel Knoflíček
3. Severin Wirth ( SWZ)

Women

1. Zuzana Kubáňová
2. Marta Urbanik (POL)
3. Lori Škerl (SLO)
3. Danaja Knez (SLO)

Open Doubles

1. Petr Makrlík – Daniel Knoflíček
2. Adam Kakula (SVK) – Myhailo Mandryk (UKR)
3. Arthur Nowogorski – Dariusz Nowogorski ( POL)
3. Grzegorz Chmielewski – Dariusz Cwiakala (POL)

Women Doubles

1. Danaja Knez – Lori Škerl (SLO)
2. Zuzana Kubáňová (CZE) – Barbora Syc-Krivanová (SVK)
3. Sabina Schabek – Marta Urbanik (POL)
3. Markéta Nyklová – Radka Vašíčková

Mix Doubles

1. Nikola Kucina – Paula Barkovic (CRO)
2. Mariusz Sawicki (POL) – Laura Jagečič (CRO)
3. Severin Wirth (SWZ) – Zrinka Jagečič (CRO)
3. Sebastian Madej – Zofia Wincenciak (POL)

U18 Male

1. Tilen Knez (SLO)
2. Jan Rodák
3. Tomáš Kratochvíl
3. Adam Jánský

U18 Male – Doubles

1. Pavel Rada – Matěj Krupička
2. Tomáš Kratochvíl – Jan Rodák
3. Patrik Václavík – Tomáš Mach
3. Adam Hančák – Tomáš Strouhal

U18 Female – Doubles

1. Zuzana Holešínská – Veronika Cibulková
2. Andrea Škodová – Jesika Škodová
3. Aneta Ehrenbergerová – Anastázie Mazalová
3. Mia Moserová – Eliška Mrklovská

U14 Male

1. Matěj Krupička
2. Mateusz Faska (POL)
3. Pavel Rada
3. Tomáš Mach

U14 Female

1. Andrea Škodová
2. Eliška Mrklovská
3. Mia Moserová
3. Aneta Ehrenbergerová

U12 Male

1. Patrik Václavík
2. Jakub Rodák
3. Michal Žulevič
3. Martin Holešínský

U12 Female

1. Zuzana Holešínská
2. Lucie Skořepová
3. Anne-Marie Wernerová
3. Helena Ježková

O40 Male

1. Grzegorz Chmielewski (POL
2. Dariusz Nowogorski (POL)
3. Dariusz Cwiakala (POL)
3. Mariusz Sawicki (POL)

O50 Male

1. Bogdan Miezynski
2. Pawel Leski
3. Jozef Gibala
3. Ing. Petr Makrlík