Ostatní

Finále NATIONS CUPU bude také v Česku!

Výkonný výbor rozhodl o pořádání finále NATIONS CUPU (mistrovství světa družstev) v České republice. Finále se bude konat v  Pardubicích.

Akce se bude konat v sobotu 12.10.2019 v hale na Slovanech a díky této skutečnosti se původně plánovaná Extraliga družstev přesouvá na neděli 13.10.2019 na totéž místo.

Letní mistrovství republiky mládeže 2019

14.4.2019 – Pardubice

V neděli proběhlo 2. letní mistrovství republiky mládeže v kategoriích U12, U14, U16, U18.

Medailisté z letního mistrovství ČR pro rok 2019

U18 chlapci

1.Pavel Rada
2. Matěj Krupička
3. Alex Kuchár
3. Vojtěch Kučera

U18 dívky

1.Jesika Škodová
2. Veronika Cibulková
3. Zuzana Holešínská
3. Andrea Škodová

U16 chlapci

1.Matěj Krupička
2. Pavel Rada
3. Michal Žulevič
3. Milan Bryknar

U16 dívky

1.Zuzana Holešínská
2. Andrea Škodová
3. Natálie Mazurová
3. Mia Moserová

U14 chlapci

1.Matěj Krupička
2. Tomáš Mach
3. Michal Žulevič
3. Marek Žulevič

U14 dívky

1.Zuzana Holešínská
2. Andrea Škodová
3. Natálie Mazurová
3. Eliška Ludvíková

U12 chlapci

1.Michal Stěhula
2. Martin Holešínský

Letní mistrovství republiky dospělých 2019

13.4.2019 – Pardubice

Po skončení všech zápasů družstev, proběhlo v crossmintonovém centru Pardubice 2. letní mistrovství republiky dospělých.

Medailisté z letního mistrovství ČR pro rok 2019

Muži

1.Petr Makrlík
2. Daniel Knoflíček
3. Milan Macura
3. Petr Vosátka

Ženy

1.Markéta Wernerová
2. Jesika Škodová
3. Veronika Cibulková
3. Radka Vašíčková

Open čtyřhra

1.Petr Makrlík – Petr Makrlík
2. Milan Macura – Marcel Patěk
3. Karel Chlubna – Jan Kučera
3. Martin Liščák – Tomáš Marzy

Mix čtyřhra

1.Daniel Knoflíček – Jesika Škodová
2. Petr Vosátka – Veronika Cibulková
3. Markéta Wernerová – Martin Průša
3. Radka Vašíčková – Jiří Gurtler

Muži 50 +

1.Petr Makrlík
2. Martin Průša
3. Karel Chlubna
3. Jiří Gurtler

 

Mistrovství republiky mládežnických družstev, 1. a 2. liga dospělých 2019

13.4.2019 – Pardubice

V sobotu proběhlo v Crossmintonovém centru Pardubice mistrovství republiky mládežnických družstev a zároveň se odehrála 1. a 2. liga v soutěži družstev dospělých.

Mistrovství republiky mládežnických družstev 2019

U18 chlapci

1.TK Východočeská sportovní A
2. King Hradec Králové
3. CC Lomnice nad Popelkou
3. TK Východočeská sportovní B

U18 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. Knights Pardubice
3. King Hradec Králové

U16 chlapci

1.TK Východočeská sportovní A
2. TK Východočeská sportovní B
3. CC Lomnice nad Popelkou

U16 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. Knights Pardubice
3. King Hradec Králové A
3. King Hradec Králové B

U14 Open

1.Crossminton Pardubice
2. TK Východočeská sportovní
3. CC Lomnice nad Popelkou

U14 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. King Hradec Králové

U12 Mix

1.King Hradec Králové
2. CC Lomnice nad Popelkou

1.liga družstev 2019

Sestavy medailistů:1. TK Východočeská sportovní B     Makrlík jun., Knoflíček, Makrlík, Škodová
2. SK Prague United B      Vosátka, Turňa, Macura, Cibulková
3. Speed Avia Praha B      Patěk, Gürtler, Průša, Wernerová

Pořadí Celkové umístění týmů: 1. liga družstev 2019
1. TK Východočeská sportovní B
2. SK Prague United B
3. Speed Avia Praha B
4. Crossminton Pardubice B
5. King Hradec Králové B
6. Knights Pardubice B
7. Knights Pardubice
8. TK Východočeská sportovní C
9.-10. SK MaKaKo B
9.-10. CC Lomnice nad Popelkou
11.-12. CC Semily
11.-12. CC Dvůr Králové n. L.

2.liga družstev 2019

Sestavy medailistů:

1. Speed Avia Praha C     Martin Průša – Markéta Wernerová (v zastoupení Bára Beránková)
2. SK Prague United C      Jan Kučera – Karel Chlubna
3. TK Východočeská sportovní D      Pavel Rada – Matěj Krupička

Pořadí Celkové umístění týmů: 2. liga družstev 2019
1. Speed Avia Praha C
2. SK Prague United C
3. TK Východočeská sportovní D
4. CC Lomnice nad Popelkou B
5.-8. CC Semily B
5.-8. TK Východočeská sportovní E
5.-8. CC Turnov
5.-8. King Hradec Králové C
9.-16. CC Brno
9.-16. CC Lomnice nad Popelkou C
9.-16. CC Mariánské Lázně
9.-16. Knights Pardubice C
9.-16. CC Jihlava
9.-16. CC České Budějovice
9.-16. CC Náchod
9.-16. CC Dvůr Králové n. L. B

 

2 ICO Crossminton Neisse Junior Open powered by Speedminton® 2019 (500pts)

13.4.2019 – Görlitz

Skvělého výsledku dosáhli naši hráči na mezinárodním turnaji světové série 500 v Görlitzu.

Celkem naši hráči vybojovali 1 zlatou a 1 bronzovou medaili.

U12 Female

V kategorii do 12 let dívek si dokráčela pro vítězství Natálie Krpálková, která ve finále porazila T. Bervar a připsala si tak 500 bodů do světového žebříčku.

1.Natálie Krpálková
2. T. Bervar (SLO)
3.  E. Zupevc (SLO)
3. J. Krause (GER)

U18 Male

V kategorii do 18 let chlapců se z bronzové medaile radoval Jan Lichý.

1.M. Filipowicz (POL)
2. A. Przykalla (GER)
3. M. Faska (POL)
3. Jan Lichý

 

Valná hromada ČAC

Letošní Valná hromada České asociace crossmintonu se konala v sobotu 6.4.2018 od 17 hodin v klubovně Crossmintonového centra v Pardubicích na Slovanech.
Bylo vydáno celkem 38 mandátů s hlasem rozhodujícím z celkového počtu 48 registrovaných klubů, 21 delegátů bylo přímo statutáry svých klubů.
Většina účastníků o dění v crossmintonu se společně také vyfotila po 150ti minutách usilovného jednání.

Hlavními body bylo zvolení nového člena VV Ing. Petra Makrlíka na místo odstoupivšího Michala Scholzeho, který byl zároveň VV ČAC zvolen za prezidenta České asociace crossmintonu.
Do obsazené funkce Generálního manažera ČAC byl VV zvolen Martin Liščák a funkcí Generálního sekretáře ČAC byl VV pověřen Ing. Petr Vosátka.

ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Masters 1 000

23.-24.3.2019 – Laško

Z prvního letošního turnaje světové série Masters 1 000 si naši hráči přivážejí několik cenných kovů.

Celkem naši hráči vybojovali 5 zlatých, 4 stříbrné, 7 bronzových medailí a potvrdili tak, svoji výbornou formu před nadcházejícím Mistrovství světa !

Open division

Petr Makrlík
1. místo
Daniel Knoflíček
3. místo

Open doubles

Petr Makrlík
Melker Ekberg
1. místo
Daniel Knoflíček
Marcin Ociepa
3. místo

U18 Female

Jesika Škodová
3. místo

U18 doubles Male

Matěj Krupička
Balász Benczó
2. místo

U18 doubles Female

Jesika Škodová
Andrea Škodová
2. místo
Zuzana Holešínská
Veronika Cibulková
3. místo

U14 Male

Matěj Krupička
1. místo

U14 Female

Zuzana Holešínská
1. místo
Andrea Škodová
3. místo

U12 Female

Natálie Krpálková
2. místo

O40 Female

Markéta Wernerová
1. místo

O40 Male

Pavel Podvolecký
3. místo

3. titul v řadě z Nation Cup – central Europe pro český reprezentační výběr !

17.3.2019 – Brzeszcze

Reprezentační družstvo, které získalo v loňském roce titul mistrů světa v soutěži družstev, se vydalo již po 3. obhájit titul z Nation Cup – central Europe a podařilo se jim to na výbornou.

 

Tým ve složení:
Muži:
1. Petr Makrlík
2. Daniel Knoflíček
3. Marcel Patěk

Ženy:
1. Zuzana Kubáňová
2. Jesika Škodová

Kapitán:
Ing. Petr Makrlík

Výsledky:

Česko – Slovensko 5:1
1. Makrlík – Turna 2:0
2. Knoflíček – Kakula 1:2
3. Kubáňová – Kriváňová 2:1
4. Makrlík – Kakula 2:0
5. Knoflíček, Kubáňová – Turna, Kriváňová 2:0
6. Makrlík, Kubáňová – Kakula, Kriváňová 2:0

Česko – Německo 5:1
1. Makrlík – Franke 2:0
2. Knoflíček – Zimmermanns 2:1
3. Kubáňová – Huckinghaus 2:0
4. Makrlík – Zimmermanns 2:0
5. Knoflíček, Kubáňová – Franke, Huckinghaus 0:2
6. Makrlík, Kubáňová – Zimmermanns, Huckinghaus 2:0

Česko – Polsko 5:1
1. Makrlík – Madej 2:0
2. Knoflíček – Knapczyk 2:0
3. Kubáňová – Wincenciak 2:0
4. Makrlík – Knapczyk 2:1
5. Knoflíček, Kubáňová – Madej, Wincenciak 2:0
6. Patěk, Škodová – Knapczyk, Wincenciak 0:2

Nation Cup – central Europe 2019 – Czech Republic – 1. místo