Author Archives: petr-makrlik

Letní mistrovství republiky mládeže 2019

14.4.2019 – Pardubice

V neděli proběhlo 2. letní mistrovství republiky mládeže v kategoriích U12, U14, U16, U18.

Medailisté z letního mistrovství ČR pro rok 2019

U18 chlapci

1.Pavel Rada
2. Matěj Krupička
3. Alex Kuchár
3. Vojtěch Kučera

U18 dívky

1.Jesika Škodová
2. Veronika Cibulková
3. Zuzana Holešínská
3. Andrea Škodová

U16 chlapci

1.Matěj Krupička
2. Pavel Rada
3. Michal Žulevič
3. Milan Bryknar

U16 dívky

1.Zuzana Holešínská
2. Andrea Škodová
3. Natálie Mazurová
3. Mia Moserová

U14 chlapci

1.Matěj Krupička
2. Tomáš Mach
3. Michal Žulevič
3. Marek Žulevič

U14 dívky

1.Zuzana Holešínská
2. Andrea Škodová
3. Natálie Mazurová
3. Eliška Ludvíková

U12 chlapci

1.Michal Stěhula
2. Martin Holešínský

Letní mistrovství republiky dospělých 2019

13.4.2019 – Pardubice

Po skončení všech zápasů družstev, proběhlo v crossmintonovém centru Pardubice 2. letní mistrovství republiky dospělých.

Medailisté z letního mistrovství ČR pro rok 2019

Muži

1.Petr Makrlík
2. Daniel Knoflíček
3. Milan Macura
3. Petr Vosátka

Ženy

1.Markéta Wernerová
2. Jesika Škodová
3. Veronika Cibulková
3. Radka Vašíčková

Open čtyřhra

1.Petr Makrlík – Petr Makrlík
2. Milan Macura – Marcel Patěk
3. Karel Chlubna – Jan Kučera
3. Martin Liščák – Tomáš Marzy

Mix čtyřhra

1.Daniel Knoflíček – Jesika Škodová
2. Petr Vosátka – Veronika Cibulková
3. Markéta Wernerová – Martin Průša
3. Radka Vašíčková – Jiří Gurtler

Muži 50 +

1.Petr Makrlík
2. Martin Průša
3. Karel Chlubna
3. Jiří Gurtler

 

Mistrovství republiky mládežnických družstev, 1. a 2. liga dospělých 2019

13.4.2019 – Pardubice

V sobotu proběhlo v Crossmintonovém centru Pardubice mistrovství republiky mládežnických družstev a zároveň se odehrála 1. a 2. liga v soutěži družstev dospělých.

Mistrovství republiky mládežnických družstev 2019

U18 chlapci

1.TK Východočeská sportovní A
2. King Hradec Králové
3. CC Lomnice nad Popelkou
3. TK Východočeská sportovní B

U18 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. Knights Pardubice
3. King Hradec Králové

U16 chlapci

1.TK Východočeská sportovní A
2. TK Východočeská sportovní B
3. CC Lomnice nad Popelkou

U16 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. Knights Pardubice
3. King Hradec Králové A
3. King Hradec Králové B

U14 Open

1.Crossminton Pardubice
2. TK Východočeská sportovní
3. CC Lomnice nad Popelkou

U14 dívky

1.TK Východočeská sportovní
2. King Hradec Králové

U12 Mix

1.King Hradec Králové
2. CC Lomnice nad Popelkou

1.liga družstev 2019

Sestavy medailistů:1. TK Východočeská sportovní B     Makrlík jun., Knoflíček, Makrlík, Škodová
2. SK Prague United B      Vosátka, Turňa, Macura, Cibulková
3. Speed Avia Praha B      Patěk, Gürtler, Průša, Wernerová

Pořadí Celkové umístění týmů: 1. liga družstev 2019
1. TK Východočeská sportovní B
2. SK Prague United B
3. Speed Avia Praha B
4. Crossminton Pardubice B
5. King Hradec Králové B
6. Knights Pardubice B
7. Knights Pardubice
8. TK Východočeská sportovní C
9.-10. SK MaKaKo B
9.-10. CC Lomnice nad Popelkou
11.-12. CC Semily
11.-12. CC Dvůr Králové n. L.

2.liga družstev 2019

Sestavy medailistů:

1. Speed Avia Praha C     Martin Průša – Markéta Wernerová (v zastoupení Bára Beránková)
2. SK Prague United C      Jan Kučera – Karel Chlubna
3. TK Východočeská sportovní D      Pavel Rada – Matěj Krupička

Pořadí Celkové umístění týmů: 2. liga družstev 2019
1. Speed Avia Praha C
2. SK Prague United C
3. TK Východočeská sportovní D
4. CC Lomnice nad Popelkou B
5.-8. CC Semily B
5.-8. TK Východočeská sportovní E
5.-8. CC Turnov
5.-8. King Hradec Králové C
9.-16. CC Brno
9.-16. CC Lomnice nad Popelkou C
9.-16. CC Mariánské Lázně
9.-16. Knights Pardubice C
9.-16. CC Jihlava
9.-16. CC České Budějovice
9.-16. CC Náchod
9.-16. CC Dvůr Králové n. L. B

 

2 ICO Crossminton Neisse Junior Open powered by Speedminton® 2019 (500pts)

13.4.2019 – Görlitz

Skvělého výsledku dosáhli naši hráči na mezinárodním turnaji světové série 500 v Görlitzu.

Celkem naši hráči vybojovali 1 zlatou a 1 bronzovou medaili.

U12 Female

V kategorii do 12 let dívek si dokráčela pro vítězství Natálie Krpálková, která ve finále porazila T. Bervar a připsala si tak 500 bodů do světového žebříčku.

1.Natálie Krpálková
2. T. Bervar (SLO)
3.  E. Zupevc (SLO)
3. J. Krause (GER)

U18 Male

V kategorii do 18 let chlapců se z bronzové medaile radoval Jan Lichý.

1.M. Filipowicz (POL)
2. A. Przykalla (GER)
3. M. Faska (POL)
3. Jan Lichý

 

ICO Crossminton Slovenian Open 2019 Masters 1 000

23.-24.3.2019 – Laško

Z prvního letošního turnaje světové série Masters 1 000 si naši hráči přivážejí několik cenných kovů.

Celkem naši hráči vybojovali 5 zlatých, 4 stříbrné, 7 bronzových medailí a potvrdili tak, svoji výbornou formu před nadcházejícím Mistrovství světa !

Open division

Petr Makrlík
1. místo
Daniel Knoflíček
3. místo

Open doubles

Petr Makrlík
Melker Ekberg
1. místo
Daniel Knoflíček
Marcin Ociepa
3. místo

U18 Female

Jesika Škodová
3. místo

U18 doubles Male

Matěj Krupička
Balász Benczó
2. místo

U18 doubles Female

Jesika Škodová
Andrea Škodová
2. místo
Zuzana Holešínská
Veronika Cibulková
3. místo

U14 Male

Matěj Krupička
1. místo

U14 Female

Zuzana Holešínská
1. místo
Andrea Škodová
3. místo

U12 Female

Natálie Krpálková
2. místo

O40 Female

Markéta Wernerová
1. místo

O40 Male

Pavel Podvolecký
3. místo

3. titul v řadě z Nation Cup – central Europe pro český reprezentační výběr !

17.3.2019 – Brzeszcze

Reprezentační družstvo, které získalo v loňském roce titul mistrů světa v soutěži družstev, se vydalo již po 3. obhájit titul z Nation Cup – central Europe a podařilo se jim to na výbornou.

 

Tým ve složení:
Muži:
1. Petr Makrlík
2. Daniel Knoflíček
3. Marcel Patěk

Ženy:
1. Zuzana Kubáňová
2. Jesika Škodová

Kapitán:
Ing. Petr Makrlík

Výsledky:

Česko – Slovensko 5:1
1. Makrlík – Turna 2:0
2. Knoflíček – Kakula 1:2
3. Kubáňová – Kriváňová 2:1
4. Makrlík – Kakula 2:0
5. Knoflíček, Kubáňová – Turna, Kriváňová 2:0
6. Makrlík, Kubáňová – Kakula, Kriváňová 2:0

Česko – Německo 5:1
1. Makrlík – Franke 2:0
2. Knoflíček – Zimmermanns 2:1
3. Kubáňová – Huckinghaus 2:0
4. Makrlík – Zimmermanns 2:0
5. Knoflíček, Kubáňová – Franke, Huckinghaus 0:2
6. Makrlík, Kubáňová – Zimmermanns, Huckinghaus 2:0

Česko – Polsko 5:1
1. Makrlík – Madej 2:0
2. Knoflíček – Knapczyk 2:0
3. Kubáňová – Wincenciak 2:0
4. Makrlík – Knapczyk 2:1
5. Knoflíček, Kubáňová – Madej, Wincenciak 2:0
6. Patěk, Škodová – Knapczyk, Wincenciak 0:2

Nation Cup – central Europe 2019 – Czech Republic – 1. místo

ICO Crossminton STARS Brzeszcze 250 pts

16.3.2019 Brzeszcze (Polsko)

Sobotní světový turnaj kategorie 250 v Brzeszcze se našim hráčům vydařil na výbornou!
Za vyzdvihnutí stojí především skvělé výkony juniorů z klubu SK MaKaKo Český Těšín, kteří ve svých kategoriích získali zlaté medaile !

Celkem naši hráči vybojovali 5 zlatých a 6 bronzových medailí.

Open Divison

Daniel Knoflíček
3. místo


Woman

Zuzana Kubáňová
1. místo


Open doubles

Petr Makrlík
Marcel Patěk
3. místo


Mixed doubles

Petr Makrlík jun.
Jesika Škodová
1. místo
Daniel Knoflíček
Zuzana Kubáňová
3. místo


U18 Male

Jan Rodák
1. místo


U14 Female

Natálie Mazurová
1. místo


O40 Male

Pavel Podvolecký
3. místo

U14 Male

Jakub Rodák
3. místo

Nation Cup 2019 – středoevropská zóna

17.3.2019 – Brzeszcze / Polsko

Do bojů o zisk 3. titulu v řadě z Nation Cupu – Central Europe se příští týden vydá reprezentační výběr v nejsilnější sestavě, která získala v loňském roce titul mistrů světa družstev, ve složení:

Muži:
1. Petr Makrlík 
2. Daniel Knoflíček
3. Marcel Patěk 

Ženy:
1. Zuzana Kubáňová
2. Jesika Škodová

Kapitán týmu:
Ing. Petr Makrlík

Mistři světa v soutěži
družstev pro rok 2018

6th ICO Crossminton Pardubice Open 2019

23.2.2019 – Pardubice

Letošní první turnaj světové série 250 na území ČR se vydařil na výbornou. Turnaje se celkem zúčastnilo 64 hráčů z 5 států a naši hráči získali převážný počet medailí ze všech kategorií.

Celkem naši hráči vybojovali 8 zlatých, 6 stříbrných a 15 bronzových medailí.

Open Division
1. Petr Makrlík jun.
2. Adam Kakula (SVK)
3. David Kozári (HUN)
3. Oliver Vincze (HUN)

Female
1. Anna Andrlová
2. Zuzana Honzková
3. Zofia Wincenciak (POL)
3. Jesika Škodová

Open Doubles
1. Petr Makrlík jun. – Adam Kakula (SVK)
2. David Kozári (HUN) – Oliver Vincze (HUN)
3. Petr Makrlík – Marcel Patěk
3. Jiří Melichar – Károly Vincze (HUN)

Mix Doubles
1. Radka Vašíčková – Wojciech Wilkosz (POL)
2. Sebastian Madej (POL) – Zofia Wincenciak (POL)
3. Patrik Turňa (SVK) – Zuzana Honzková
3. Miloš Vojáček – Markéta Wernerová

U18 Male
1. Mateusz Faska (POL)
2. Jan Lichý
3. Ondřej Volek
3. Adam Jánský

U18 Doubles
1. Pavel Rada – Mateusz Faska (POL)
2. Ondřej Volek – Adam Jánský
3. Jesika Škodová – Andrea Škodová

U14 Female
1. Zuzana Holešínská
2. Matěj Dolanský
3. Andrea Škodová

U12 Open
1. Natálie Krpálková
2. Janka Gerko (HUN)
3. Filip Milon (POL)

O40 Male
1. Pavel Podvolecký
2. Marcel Patěk
3. Jan Škoda
3. Jiří Melichar

O50 Male
1. Jozef Gibala (SVK)
2. Jerzy Maliszewski (POL)
3. Petr Makrlík
3. Pawel Leski (POL)