Author Archives: petr-vosatka

Rozlosování víkendové 250ky v Bohumíně!

Rozlosování na již tradiční mezinárodní turnaj v Bohumíně, který se bude konat tuto sobotu je již k dispozici online formou roletového menu níže či v obrázkovém odkazu.

Připomínáme prezenci účastníků mezi 8:00-8.40, společné zahájení turnaje v 8.45 a první deblové zápasy od 9:00.

Těšíme se na viděnou!

ICO Crossminton Polish Open 2019

8.6.2019 – Varšava

Na dalším letošním turnaji světové série 500, který se konal ve Varšavě, vybojovali naši hráči celkem 8 medailových úspěchů!

Naše reprezentační výprava se tak může radovat ze zisku 4 zlatých a 4 bronzových medailí!

Open

Bez ztráty setu se obešla nejvíce sledovaná kategorie Open, kde své kvality naplno ukázal náš aktuálně druhý hráč světa Daniel Knoflíček.

Woman O40

Po vítězství ve Slovinském Lašku si další cenný kov v podobě bronzu odváží Markéta Wernerová, která v semifinále bohužel nestačila na Magdalenu Jelonek(POL).

Open Double

Vítězství na turnaji si připsal náš pár ve složení Daniel Knoflíček – Ing. Petr Makrlík, kteří prošli celým turnajem bez zaváhání a set ztratili až ve finále s párem Wróbel – Chmielewski(POL).

Mix Double

V kategorii mixů se radujeme z bronzové medaile díky páru Petr Vosátka – Jesika Škodová, který byl dokonce dva speedery od finále a svým soupeřům Miloň – Grzegory(POL) podlehl až po nervy drásající bitvě 14:16 v rozhodujícím setu.

U18 Female

Seriál bronzových turnajů poslední doby pro sebe opět prodloužila Veronika Cibulková, která ve vzájemném zápase v boji ve finálové skupině jen těsně podlehla dalšímu Českému želízku v ohni pro blížící se MS Jesice Škodové, která tuto kategorii dokázala opanovat bez jediné prohry a získala pro naši výpravu další cenné zlato.

ICO Crossminton Slovak Open 2019

25.5.2018 – Bánská Bystrice

O víkendu zavítala část našich reprezentantů na turnaj světové série 500, který se konal v Bánské Bystrici a opět zde zanechali medailovou stopu!

Celkem naši hráči získali 3 bronzové medaile.

Woman

Největší překvapení turnaje se událo v ženách, kde po sloučení kategorií s O40+ uhrála semifinále Markéta Wernerová a navázala tak na vítězství v kategorii O40+ ve Slovinském Lašku.

U18 Female

Z bronzu se opět radovala Veronika Cibulková, která tak potvrdila vzrůstající výkonnostní tendenci z posledních turnajů. Druhou bronzovou medaili pro sebe získala Jesika Škodová. Výsledky obou hráček jsou velkým příslibem pro pomalu se bližící MS,  kde budou našemi želízky v ohni.

Finále NATIONS CUPU bude také v Česku!

Výkonný výbor rozhodl o pořádání finále NATIONS CUPU (mistrovství světa družstev) v České republice. Finále se bude konat v  Pardubicích.

Akce se bude konat v sobotu 12.10.2019 v hale na Slovanech a díky této skutečnosti se původně plánovaná Extraliga družstev přesouvá na neděli 13.10.2019 na totéž místo.

ICO Crossminton Gingerbread heart Open 2019

7.4.2019 – Pardubice

Letošní druhý turnaj světové série 250 na území ČR se opět vydařil na výbornou. Turnaje se celkem zúčastnilo 77 hráčů ze 3 států a naši hráči získali převážný počet medailí ze všech kategorií.

Celkem naši hráči vybojovali 11 zlatých, 12 stříbrných a 25 bronzových medailí.

Open Division
1. Petr Makrlík jun.
2. Daniel Knoflíček
3. Petr Vosátka
3. Mateusz Knapczyk (POL)

Female
1. Zuzana Honzková
2. Markéta Wernerová
3. Radka Vašíčková
3. Jesika Škodová

Open Doubles
1. Petr Makrlík jun. – Daniel Knoflíček
2. Petr Makrlík – Marcel Patěk
3. Milan Moravec – Josef Gibala (SVK)
3. Pawel Leski (POL) – Dariusz Cwikala (POL)

Mix Doubles
1. Mateusz Knapczyk (POL) – Zofia Wincenciak (POL)
2. Petr Vosátka – Jesika Škodová
3. Patrik Turňa (SVK) – Zuzana Honzková
3. Miloš Vojáček – Markéta Wernerová

Female Doubles
1. Viktorie Bury – Natálie Mazurová
2. Martina Škamlová – Dominika Haviárová (SVK)
3. Eliška Mrklovská – Eliška Ludvíková
3. Anastázie Mazalová – Mia Moserová

U18 Male
1. Mateusz Faska (POL)
2. Pavel Rada
3. Alex Kuchar
3. Vojtěch Kučera

U18 Doubles
1. Matěj Krupička – Pavel Rada
2. Šimon Špilar – Tomáš Mach
3. David Vlasák – Vojtěch Kratochvíl
3. Michal Žulevič – Marek Žulevič

U14 Male
1. Matěj Krupička
2. Šimon Špilar
3. Matěj Dolanský
3. Tomáš Mach

U14 Female
1. Zuzana Holešínská
2. Natálie Mazurová
3. Eliška Mrklovská
3. Eliška Ludvíková

O40 Male
1. Grzegorz Chmielewski(POL)
2. Dariusz Cwikala(POL)
3. Marcel Patěk
3. Libor Skala

O50 Male
1. Jozef Gibala (SVK)
2. Pawel Leski (POL)
3. Petr Makrlík
3. Jerzy Maliszewski (POL)

U12 Open
1. Viktorie Bury
2. Michal Stěhula
3. Eliška Beneszová

Valná hromada ČAC

Letošní Valná hromada České asociace crossmintonu se konala v sobotu 6.4.2018 od 17 hodin v klubovně Crossmintonového centra v Pardubicích na Slovanech.
Bylo vydáno celkem 38 mandátů s hlasem rozhodujícím z celkového počtu 48 registrovaných klubů, 21 delegátů bylo přímo statutáry svých klubů.
Většina účastníků o dění v crossmintonu se společně také vyfotila po 150ti minutách usilovného jednání.

Hlavními body bylo zvolení nového člena VV Ing. Petra Makrlíka na místo odstoupivšího Michala Scholzeho, který byl zároveň VV ČAC zvolen za prezidenta České asociace crossmintonu.
Do obsazené funkce Generálního manažera ČAC byl VV zvolen Martin Liščák a funkcí Generálního sekretáře ČAC byl VV pověřen Ing. Petr Vosátka.